Oče ljubi dve ženski hkrati
Morda govori resnico. Pogosto je tako. Odvisno pa je od tebe. On sicer s tem samo opravičuje svoja dejanja, vendar to ne spremeni dejstva, da se otroci zgledujejo po svojih starših, saj se od njih učijo ljubezni in odnosa.
Zdaj pa še odgovor, na to kakšen je to oče? Strahopetec je, ker vedno potrebuje eno rezervo, da ima komu it za jokat, ko pri prvi ne dobi bombončkov. No, tako ga vidim jaz, lahko se tudi motim glede na količino zapisanih informacij. To je obsojevalen pogled. Če pa pogledamo iz vidika razumevanja, pa ga lahko razumem, ker verjetno tudi njegovi starši niso bili kaj prida, ampak on nikoli ni odrasel, za kar pa je odgovoren sam.
Mogoče pa je mislil, da ljubi tebe, torej hči in tvojo mamo – ženo.
Pravzaprav to niti ni tako nemogoče, ali pa spet, odvisno kako gledaš. Če vzameš, da je ljubezen produkt našega dojemanja drugega, odnosa…, da je to nekaj, kar sam sebi dovoliš, da čutiš ob nekomu, ki ga izbereš oz. se toliko poklapata ali karkoli že, da lahko te občutke enostavno čutiš, če je to tvoja izbira, tvoje “znanje” priti do tovrstnega občutka, potem če lahko izbereš, da čutiš, potem lahko tudi izbereš s kom boš čutil.
Odvisno od tega, kar je za tebe ljubezen. Možno, pa da tvoj oče ne ljubi nobeno. Oz. nobenega. Ker enostavno ne ve, ne zna ljubiti.
Ja, ima pač širokogrudno srce. Hm, kaj pa foter ve, koga in kaj si boš izbrala, morebiti boš celo šla v samostan ali pa med misijonarje….šalo na stran. Ne glede na to, koga si izbereš, vedno obstaja možnost, da bo ta nekdo še želel imeti koga ob sebi, morda ne le eno, morda več oseb, lahko da boš tudi ti taka…. nima se pa smisla na zalogo sekirat, žal si nihče si nikogar ne lasti in vsak lahko s svojim recimo temu s srcem lahko manipulira z drugimi kot mu je prav….krivično, a žal še kako zelo zelo resnično.
Se ti zdi, da jih res ljubi? Bi se ti počutil ljubljeno od ženske, ki bi ljubila še nekoga zraven?:)
Predstavljaj si svojo punco, za katero veš, da te ljubi, nakar ti prizna, da še ljubi tvojega frenda Janeza…kako bi se odzval…ali bi se tolažil, da je to vse skupaj samo močan predsodek.[/quote]
😀 No enkrat se mi je nekaj podobnega zgodilo. Sicer tipa nisem od prej poznal, pa z deklino nisva bila v zelo resni zvezi. Ampak smo se malo pogovarjali. Prijeten poba =).
Ali pa lahko temu rečemo ugibanje zaradi pomanjkanja informacij. )[/quote]
Saj temu se reče predsodek. Še posebno, če verjameš, da so tvoja ugibanja pravilna.
Se ti zdi, da jih res ljubi? Bi se ti počutil ljubljeno od ženske, ki bi ljubila še nekoga zraven?:)[/quote]
Moji občutki niso in ne morejo biti enaki kot pri kom drugem. Velikokrat je kaj za nekoga nepredstavljivo, kar je za koga drugega mogoče ali celo običajno. Čeprav je to tudi zame nepredstavljivo, smatram da to nima kaj veliko opraviti s čustvi oz. da so ta le izgovor.
Ali pa lahko temu rečemo ugibanje zaradi pomanjkanja informacij. )[/quote]
Saj temu se reče predsodek. Še posebno, če verjameš, da so tvoja ugibanja pravilna.[/quote]
Sam vedno dopuščam svojo zmoto ravno zaradi pomanjkanja informacij, ki jih nekateri ne izdajo. Zato pa potem pridejo vprašanja, ki se nekaterim zdijo tako nesmiselna. 🙂
Oče išče ljubezen kot potrditev samemu sebi. Verjamem v to, da je lahko “usodnih” več ljudi in da te amorjeva puščica večkrat zadane, z enako močjo. Ampak sedenje na dveh stolih hkrati, z enakimi čustvi, prejemanjem in vračanjem ljubezni…hmmm, najbrž mora eno ljubezen skrivat, z drugo živi:). Že v tem pogledu ni enakovredno.
Forum je zaprt za komentiranje.