stvari, ki mi gredo na k***
http://www.youtube.com/watch?v=sZCRsVbio1A
kaj gre pa vam?
izpostavit sem želela nezadovoljstvo:
– eni so poročeni pa smo tuhtajo kako bi pobegnili od tam, drugi so samski pa si želijo not
– enim gre na k*** čakanje v koloni zato imajo močan avto, da lahko izsiljujejo na cesti, kaj pustijo za sabo pa jih ne zanima
– ženske, ki trdijo, da niso zadovoljne, da so debele ampak ne shujašajo, le onemogočajo mlajše in lažje v službi, družbi, družini, ker jim zavidajo
– na k*** mi gredo mediji, ki iz vsake slamce naredijo tragično zgodbo
predvsem pa me zanimajo vaši predlogi, da se stanje izboljša, da bi se vsi počutili dobro ne glede na to kaj pravijo mediji, sosedje, družina…
Na živce mi gredo:
– ,večvrednostni kompleks, privoščljivost, nevoščjivost ali celo zloba starejših (večinoma žensk) do mlajših v smislu (nikoli ne boš dobila službe, vi ta mladi si tako ali tako ne boste morali ničesar ustvariti, kot smo si lahko mi, bla bla … 🙂
– šovinistično razmišljanje
– črno-belo razmišljanje
– ogromno nestrpnosti na slovenskih cestih zadnje čase v neupravičenih primerih, denimo, ko se železniške zapornice že začnejo spuščati, pa ti voznik grdo trobi z očitkom, zakaj nisi odpeljal (ja, če se ti mudi, me lahko prehitevaš pa tvegaš odvzem vozniške, jaz ne bom), ter ko zavijaš levo in zaradi kolone ne moreš takoj zaviti, pa ti trobi od zadaj itd.
– vulgarni vici, s katerimi posiljujejo nekateri v našem okolišu in če se jim ne nasmejiš, te obtožujejo, da si fin in resen in zategnjen
– ljudje, ki te želijo na silo spremeniti in ti vsiljevati svoja prepričanja, tudi če jim večkrat poveš, da ne odstopaš od svojega stališča
Forum je zaprt za komentiranje.