HM30 = ex Brihta
Tle se je razpisala na starševskem, pa lahko preveriš, če bi bila ista:
Očitno zato ne, ker mu paše, da javno piše.
Za tistega, ki je odprl temo verjetno je, ali pa tudi ne…. :))
Ne vem zakaj se potem nekatere/i oglašajo na temo, ki se jim ne zdi pomembna. :)))))
Skratka kot da vlada neka cenzura tu na forumu s strani določenih osebkov… pa vročina je huda 🙂 to je pa tudi res… saj bo kmalu bolje, je napovedana osvežitev :)))))
Zlata ribica, tudi ti imaš prav …. ceno bo pa itak plačal tisti, ki je temo odprl :)))) tako da nobena od naju ne bo na škodi .:)[/quote]
Misliš?:) Saj nočem, da dobi po riti:)) Ali pač…kazen mora biti vzgojna:)).[/quote]
Vsakršno “nasilje” ali kaznovanje je prepovedano z zakonom… saj veš tisto, lepa beseda lepo mesto najde :)))))
Misliš?:) Saj nočem, da dobi po riti:)) Ali pač…kazen mora biti vzgojna:)).[/quote]
Vsakršno “nasilje” ali kaznovanje je prepovedano z zakonom… saj veš tisto, lepa beseda lepo mesto najde :)))))[/quote]
Kolk maš ti omejitev:))) V tepeškanju ne vidim nič slabega:)). A veš, zame je nasilje že ta post od pajka:).
No, bom poskusila biti boljša in se od zdaj naprej lepo vedla…seveda z besedami:) Hvala Bibitka:))
Forum je zaprt za komentiranje.