Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek HM30 = ex Brihta

HM30 = ex Brihta

Priznaš, ali ne?:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zakaj takšnih stvari ne urejate preko ZS?

Je sploh pomembno, kdo je kdo?:)

Tle se je razpisala na starševskem, pa lahko preveriš, če bi bila ista:

http://med.over.net/forum5/read.php?151,4277015,page=17

Na osnovi česa pa to sklepaš.

In zakaj je toliko pomembno, da odpreš tu to temo?

Hm, prizna ali ne, v čem je razlika 🙂 ?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

In zakaj tebe sploh zanima ta hm al brihta al kdorkoli na tem forumu?
A slučajno mi vemo kdo si ti?

Očitno zato ne, ker mu paše, da javno piše.

Za tistega, ki je odprl temo verjetno je, ali pa tudi ne…. :))

Ne vem zakaj se potem nekatere/i oglašajo na temo, ki se jim ne zdi pomembna. :)))))

Skratka kot da vlada neka cenzura tu na forumu s strani določenih osebkov… pa vročina je huda 🙂 to je pa tudi res… saj bo kmalu bolje, je napovedana osvežitev :)))))

Bibita_Melita, imaš prav…svoboda govora, pa ne glede na ceno:).

Zlata ribica, tudi ti imaš prav …. ceno bo pa itak plačal tisti, ki je temo odprl :)))) tako da nobena od naju ne bo na škodi .:)

Zlata ribica, tudi ti imaš prav …. ceno bo pa itak plačal tisti, ki je temo odprl :)))) tako da nobena od naju ne bo na škodi .:)[/quote]

Misliš?:) Saj nočem, da dobi po riti:)) Ali pač…kazen mora biti vzgojna:)).

Zlata ribica, tudi ti imaš prav …. ceno bo pa itak plačal tisti, ki je temo odprl :)))) tako da nobena od naju ne bo na škodi .:)[/quote]

Misliš?:) Saj nočem, da dobi po riti:)) Ali pač…kazen mora biti vzgojna:)).[/quote]

Vsakršno “nasilje” ali kaznovanje je prepovedano z zakonom… saj veš tisto, lepa beseda lepo mesto najde :)))))

Misliš?:) Saj nočem, da dobi po riti:)) Ali pač…kazen mora biti vzgojna:)).[/quote]

Vsakršno “nasilje” ali kaznovanje je prepovedano z zakonom… saj veš tisto, lepa beseda lepo mesto najde :)))))[/quote]

Kolk maš ti omejitev:))) V tepeškanju ne vidim nič slabega:)). A veš, zame je nasilje že ta post od pajka:).
No, bom poskusila biti boljša in se od zdaj naprej lepo vedla…seveda z besedami:) Hvala Bibitka:))

Pa mi je zopet uspelo eno dobro delo naredit…. skratka skoraj sem normo dosegla za ta teden 🙂
Pa šele ponedeljek je. :)))

Spider = ex Brihta ????
Spider = HM30

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close