Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek TINA TURNER – LIVING LEGEND

TINA TURNER – LIVING LEGEND

Kaj pravite?

Ko preberem njeno življensko zgodbo, ko začutim koliko tega je morala v življenju pretrpeti in dati čez, me napolni z upanjem v boljše življenje za vse nas. Ona je dokaz, da vsak zmore vse, če se le odloči za to in vztraja, dela na sebi in sledi svoje srčne cilje!

Meni je TINA TURNER vzornica, simbol zmage dobrega nad zlom, energija, ki te prevzame….ma enostavno, RADA JO IMAM!

[youtube]1AN0pxrrWWw[/youtube]

Tina Turner, karizmatična, seksi, prava zvezda!

http://www.youtube.com/watch?v=Y5TffiNpK8Q

Če sem čisto iskrena, spoštujem jo kot osebo, ker vem, da je marsikaj pretrpela v življenju, ampak mi glasbeno “ne sede”.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close