Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Tomorrowland 2012 Tomorrowland 2012 anonimni uporabnik 01.08.2012 ob 20:33 zadnji odgovor 01.08.2012 ob 12:43 Živjo! Mene samo zanima, če je bil kdo od vas na belgijskemu festivalu elektronike Tomorowland? Kako poteka sam festival, kje lahko prenočimo in kakšne so cene prenočitev in kart? Lep pozdrav, Tomi! Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.