Mislim, da se inšpektorji delijo na: inšpektor I, II, III, inšpektor svetnik in inšpektor višji svetnik. Plačni razred je tam od 40 do 51. Najvišji – inšpektor višji svetnik je nekaj takega kot naziv sekretar na ministrstvu. Sicer pa ti najbolj lahko povedo na Veterinarski upravi RS.