Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › nevaren most nevaren most anonimni uporabnik 01.07.2012 ob 19:56 zadnji odgovor 01.07.2012 ob 20:00 Koga bi bilo treba obvestiti, da na mostu manjka deska (most čez Kamniško bistrico pri Perovem) in da se tam vozijo s kolesi , da o sprehajalcih in otrocih ne govorim. Prijavi it 01.07.2012 ob 20:00 zadnji odgovor 01.07.2012 ob 20:00 Lastnika, torej (verjetno) Občino. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.