Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek nevaren most

nevaren most

Koga bi bilo treba obvestiti, da na mostu manjka deska (most čez Kamniško bistrico pri Perovem) in da se tam vozijo s kolesi , da o sprehajalcih in otrocih ne govorim.

Lastnika, torej (verjetno) Občino.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close