Kakšno uro nosite?
največ tole
Kako pa ta izgleda? Mislim externo:-)[/quote]
Najbrž tole: Calvin Klein
Casio Illuminator AW-80
http://slowatch.si/spletna_trgovina/ure/300/rocna_ura_casio/
Katero pa nosim je odvisno od okoliščin, na ure gledam kot na nakit.
Opa, tale mi je pa huda! Športna ura torej.
Tudi jaz ne nosim ure že nekaj let, pri športu pa Sanitas
Prej sem nosila Fossil mogoče bom spet začela.
Rada bi si kupila eno športno-elegantno, večjo, ki bo za službo in šport. Se komu utrne kaka ideja?[/quote]
Niti ne Krivokljun, žal nimam ideje – težko je najti uro, ki bi služila večim namenom hkrati, posledično zato kombiniram več ur. Tisto Suunto varianto samo navlečem nase, če grem kolesarit na Janče ipd, da malo čekiram pulz pa kcal.
Sanitas mi ni najbolj poznana znamka, a je v redu? Videla sem jo že, toda ne poznam nikogar, ki bi jo imel.
Forum je zaprt za komentiranje.