Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ali me fant ne spoštuje?

ali me fant ne spoštuje?

si piše po mailu z drugo, kliče prjatlce gleda porno filme in mi to zanika, gre na pijačo s prjatlco ki ji skos piše in take 🙁

Ja, bi rekla, da te ne spoštuje prav veliko. In tudi močno dvomim, da te ima rad.

Tudi jaz imam enak problem, le da so spoli obrnjeni. Jaz mislim da me ne spoštuje.

teževe ki te že sedaj motijo, vedi da te bodo čez leta še bolj, torej..če že sedaj ni spoštovanje, ga verjetno tudi ne bo.

pravi da me ima rad pa saj zame vse naredi, samo zakaj vse to pol? pustiti me noče… zakaj porno filmi imava zelo razgibano spolno življenje :/


ti se čudiš da skriva ?
in pri vsej zadevi so ti porniči najbolj čudni?
bog pomagi

ja kaj pa je zakaj pa skriva pol

oprosti, tale prijateljica ni prijateljica, ampak kar malo več…
odpri oči, tip te po vsej verjetnosti vara ali pa te še bo… kar tako z nekimi frendicami hodit ven? … ne bi rekla… nekaj se plete.

Hmmm… zakaj pa ne porno filmi?
A ni to stvar okusa? Saj nikjer ne piše da morata oba imeti rada enak sladoled, puding ali pa filme…

Noče te pustiti? Zakaj pa bi te, če si tako potrpežljiva. Ti njega pusti, ker to je” kar nekaj”, nič pa ni podobno ljubezni.

Kaj pa si pišeta po mailu?

Če je to zgolj prijateljsko pisanje potem res ne vidim problema. Tudi, če gre na pijačo s prijateljico, zgolj prijateljsko ne vidim problema. Pa saj, če imamo partnerja še ne pomeni, da moramo prekiniti stike s prijatelji.

Zakaj pa ti vse to skriva je drugo vprašanje. Ali ni samo “prijateljsko” ali pa si mu mogoče kdaj dala vedeti, da ne želiš, da ima prijateljice in je vzrok tukaj?

Drugo pa je, ker tebe moti. Če te moti že sedaj kaj bo šele čez leta.

Vsekakor je nujen pogovor.

https://www.facebook.com/actio.si

Ful te spoštuje..kaj bi pa rada.
Hitro imejta otroka, pol te bo še bolj spoštoval, pa itak se bo spremenu na bolš. Vsi moški se spremenijo…večkrat :))))))

Če u smrkce verjameš….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close