Dopust v Tuniziji
Turistične lokacije so nekako “ograjene” samo za turiste. Kar si privoščijo turisti, to je za domačine ponavadi pravi luksuz, da jih tam v kampu sploh ne boš srečala. Zaslužek je tu seveda pred verskimi normami, prvič, ker ima lokalni živelj službe, drugič, če si nemusliman, ne rabiš striktno upoštevati njihovih verskih predpisov oblačenja…
ob bazenu v resortu vas bo kar nekaj zgoraj brez. Drugje pač ne. Inja lahko si v kratkih hlačah in majčki ali v mini oblekic, tudi zunaj resorta. Ampak osnovna olika ti govori da tega ne počneš zaradi domačink in domačinov. In bolje se počutiš tudi sama če si čez vržeš kako lahko tuniko. Še posebej letos ko je poleti Ramadan si še bolj spoštljiva do njih. Saj tebi tudi ne paše da bi po Čopovi hodile horde v črno ovitih savdijk. Pa da ne bo pomote nimam nič proti njim
Forum je zaprt za komentiranje.