Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek koliko vas je po prevari ostalo skupaj in zakaj…

koliko vas je po prevari ostalo skupaj in zakaj…

…koliko vas je varajočemu partnerju oprostilo in zakaj…
…in zakaj ne?

Po branju teh forumov na to temo se namreč dobi občutek, da SE PREVARA NE SME OPROSTITI.

Pravzaprav je tvoj občutek pomanjkljiv: ob prevari tudi postane nična vsaka druga oblika nespoštovanja partnerja (seveda prevaranega). :-)))

morda se pa po tvoje mora oprostiti? sem pišejo ljudje, ki čez to ne morejo in nobenega smisla nima, jih siliti v to, da morajo.
Če to tebi ni nič takšnega pač živi naprej kot doslej pa je. Zakaj te zanima kako se drugi počutijo?

Jaz pa mislim, da jih je več takih, ki ostanejo skupaj kot tistih, ki gredo narazen. Poznam kar nekaj primerov, ko moški vara, je varal, še vara pa ostajajo skupaj. Tudi primere poznam, ko vara ženska pa ostajata skupaj. Bi rekla, da je tega kar veliko.
Sicer me čudi, da ostajajo skupaj tisti, kjer je varanje stalno prisotno, to res ne razumem. Verjetno so pa zadaj finance, stanovanje, in podobno.
Če pa nekdo le enkrat vara oz. z eno žensko krajše obodobje pa mislim, da je smiselno zadeve raziskati in ugotoviti zakaj je prišlo do varanja in mislim, da bi se dalo dostikrat oprostiti.
Je še marsikaj hujšega kot seks z drugo osebo.

[sarcasm] Jaz sem celo prepričan, da marsikdo od prevaranih v kakšni drugi primerni situaciji celo trdi kako seks ni vse [/sarcasm]

Resno: mislim, da jih ni prav veliko, ki bi varali res izključno zaradi seksa.

Tezko je to posplosevat, ker se vsak primer varanja razlikuje.

Sama se nisem bila v situaciji prevarane ali varalke (upam, da tako tudi ostane v prihodnje, ampak nikoli ne ves).

Se pa strinjam z izjavo, da je potrebno ugotoviti zakaj je prislo do tega (ni krivda VEDNO le na strani tistega, ki je prevaral) in ali je to bilo enkratni primer ali je to nov hobby.

Mislim pa, da je veliko ljudi, ki ostanejo skupaj predvsem zaradi financnega udobja (varnosti).

No, tukaj je treba biti natančen. Za varanje je kriv tisti, ki vara, za slab odnos sta pa magari lahko kriva oba (ni pa to seveda nujno). Slab odnos se ne rešuje z varanjem.

Saj ga z varanjem tudi nihče ne želi reševat najbrž. Varanje je verjetno le kot aspirin pri glavobolu.

Saj ga z varanjem tudi nihče ne želi reševat najbrž. Varanje je verjetno le kot aspirin pri glavobolu.[/quote]

seveda je to zdravilo za vse zakonske tegobe. Reveži so prisiljeni zaradi nemogočih razmer doma poiskat vsaj malo tolažbe drugje. Če ne bi obstajala možnost postranskega seksanja in romantiziranja bi razpadla še druga polovica zakonov.

Saj ga z varanjem tudi nihče ne želi reševat najbrž. Varanje je verjetno le kot aspirin pri glavobolu.[/quote]

seveda je to zdravilo za vse zakonske tegobe. Reveži so prisiljeni zaradi nemogočih razmer doma poiskat vsaj malo tolažbe drugje. Če ne bi obstajala možnost postranskega seksanja in romantiziranja bi razpadla še druga polovica zakonov.[/quote]
Ti zakoni so že zdavnaj razpadli. Pa jaz te ljudi nebi označil za reveže, reveži so na cesti, brez strehe nad glavo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To pišejo ponavadi večno samski ljudje, ki lahko prevarajo samo svojo desnico z levico.

Zvestobe ni. Zvestoba je izmišljotina, ki si jo je izmislila katoliška cerkev.

Veš kaj je zvestoba? To je, če bi bil poročen moški tako zvest svoji ženi, da ne bi niti pogledal za nobenim brhkim dekletom, kaj šele, da bi mu vzbudila poredne misli.

To je zvestoba, vse ostalo je varanje samega sebe in svojih naravnih nagonov.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close