nostalgija
a se vam je že zgodil, da ste ob določeni pesmi pomisili, na bivšega ali bivšo, na vajine skupne trenutke?
moj si je zavrtel neko pesem, mene je pa prav poneslo, v tiste čase z bivšim, sem se kar zasanjala.
morem rečt tudi to, da sam seks z njim (sedanjim) je dober, se pač trudi, da me tudi on zadovolji, čeprav je bolj kot ne na hitro, pri treh majhnih otrocih.
z razliko od prejšnjega, ko se je “potrudil” celo tako (nevem kok se izrazet), da mi je prišlo več kot enkrat. prou neki metuljčki posebni v trebuhu. in vedno ob kaki nežni romantični pesmi, ponavadi, kake nezne pesmi bijog dugmeta, crvenih jabuk, tajči.
pač vem tut to, da so bivši z razlogom bivši, sam nevem, en spomin, ki se je pač obudil ob tej pesmi.
pač mogla sem napisat. :CCC
biny
Je dober, ampak se trudi? 😀 Tako je rekla LyToya za Arturja Šterna, da se baje trudi. :)))
😀
Kaj ob pesmih vse podoživljamo. :)))
http://www.youtube.com/watch?v=k3Fa4lOQfbA
Mene je ta komad vedno na mojega prvega tipa spominjal, ki sem ga imela pri 17. In to je bil takrat najin komad:
misliš, z bivšim al zdejšnjim? 😛
morem povedat še nek na to temo, midva se vidva bolj malo kot ne, in vedno kadar sva skupaj ga js vprašam, če bi se dal dol, nvm mi je že v navado prišlo, da ga vprašam, ker drugače, če sem res zakurjena me čist odbije njegovo zavračanje.
jaz sem pol mal brala o določenih forah, taktikah kako ga zvabit v postelj (se pravi seksat), in bolj ko sem razmišljala, bolj mi je bilo jasno, da je pač on tak, da najraj v psotli, pa vedno na isti način.
js bi tudi “ponos” al karkoli že “požrla” pa bi loh njegovo spermo govtala, sam zakaj pa , če js nimam nič dost od tega, neki novi položaji odpadejo, da se js npr. oblečem v medicinsko sestro, bom js sama sebi glupa izpadla, ker ga ne bo interesiralo.
in včerej ga vprašam isto, on reče, ne ne da se mi. ta ne – že po nevem kolkih- me je tok zadel v srce.
js vrjamem, da tu ne bo dolg funkcioniralo tako, ker pač jaz rabim, res več kot on, samo zakaj se ne potrudi. sej sva še oba stara pod 30, a on je že tak k en zapečkar. in rajši gre pred tv, kokr se z mano objemat, pa crkljat.
in z njim se res ne da o tem pogovarjat.
nič sem mislna se napisat sam tamali joka, bom pol še kej na kak komentar dopisala.
biny, zakaj se sploh trudiš s temu tipom, če te zavrača pri sexu? A ti ni to dovoljni razlog da nekaj ne štima, očitno te ne ljubi tako zelo. Saj ne rečem da če nekomu ni do spolnosti sem in tja ko bi ti dala pobudo ampak ti to tako opisuješ da očitno si nista kompatibilna v spolnosti. Pa še da ga moraš sama vedno spraševati in dajati pobudo za sex, to je full bedno, no vsaj meni bi bilo če bi jaz to morala. Očitno mu ni kaj dosti mar zate, zamenjaj tipa.
Ja zamenjaj tipa. Sej se simpl slisi. Prejsni je bil idealen moski med rjuhami, ko nisva bla med rjuhami, je bil cist drug.
Tale je super oci, tut pomagat zna, rada ga mam in on mene.
Sam to pomankljivost ma. In tu me zre, in boli.
Vcasih bi si zelela kaj divjega, norega, ampak ne znjim. Kokr da ma kake presodke. Nvm no.
Pa ne glede na tu kolk pospravljem, pucam, mu kuham. Ne j### . Ko bi pa on 1x /mes, na njegovo pobudo, sem pa js zleht, ce se mi ne da.
Pa si mu to kdaj odkrito povedala, da si želiš bolj divje? Morda si tud on tega želi in si ne upa, se boji, da bi se ti to zdelo “nespoštljivo” morda.
Prej ko sva bila se par sva se videvala med vikndi tkrat ni bil problem, tut po 2x 3x na dan. Zdej odkar sva vsak dan skupaj, mu ni. Ampak kaj more zenska vse pozrt. Pol pa sliss dece k govorijo da njihove zen(sk)e necjo seksat. Kaj bi dala da bi bil moj tak (nenasiten seksa).
Ne nisem mu rekla, cvikam. Kr kokr zacnem temo o tem mu ni ua pogovarjat. Se dostkrat k se ulezem k njemu pa ga z roko bozam mi jo umakne pa rece ne pase mi. Ma pa problem ker ima obrezano kozco (zdr. Razlog) sam tu ne bi smelo bit krivo, pa ker mu vmes doskrat zacne padat. Tok, da tudi ko ze seksava, dava par minut. Sem ze gruntala, da bi mu kako viagro uturila v pijaco. Pa nwm mene tu full zre
Cele dneve sama z otroki uglavnem, zvecer (ta teden bi blo to izvedljivo) bi se pa res rada sprostila. Pol mi pa 1x rece sm ti vibrator kupu, pa se dej sama. Pa ni to isto.
1x mi je pa reku nj si ljubcka najdem. Pa cist nc ljubosumen ni.
Ko pa iz inata nisem hotla vec k 14 dni k je za mano plazu, pa vse.kar sem rekla naredu, je pa reku kolegici, da ne ve kam hodm. Mislm …
Pa so vsi otroci njegovi ?
Če niso od bivšega, potem je malo razumljivo, da ob treh otrocih ostane manj energije in volje do seksa, kot pa, če si brez otrok.
Sem prepričan, da si tudi tvoj ni zavrtel takšne pesmi brez razloga…Tudi njemu se po nečem toži in sanjari….
Si še ena izmed takšnih, ki so bo omislila ljubimca, da bi bila popolnoma zadovoljna ?
Tvoj moški tudi joka, le ne tako očitno, da bi ga razumela…:)
Pa si mu to kdaj odkrito povedala, da si želiš bolj divje? Morda si tud on tega želi in si ne upa, se boji, da bi se ti to zdelo “nespoštljivo” morda.[/quote]
Marko, ti pa zelo “dobro” poznaš “žensko dušo”. :)))
Ni je ženske, ki ne bi imela rada strastnega moškega, ki so jo želi, ki to pokaže, v katerem je “nek ogenj”, hrepenenje in želja po ženski. Če ni v njem nobene strasti, potem se tudi ženska ne more počutiti spolno privlačno, če je ne napaja njegova (erotična) želja po njej – ne more se počutiti živo.
Kaj majo zdej veze otroci. Bila je skupna odlocitev, ne moja ali njegova.
Pogovarjamo se o tem da so ble ponavad zenske krive ce moz ni dobu. Oz ponavad se zenskam ni dal.
Ceprou kle k berem po forumih, se po novem moski necjo spreminjat in bit bolj ljibeznivi in prilagodljivi.
Js sem tut ze predlagala na klopci u parku. Pa ni bil zato. Tud v kuhnji na pultu nece. nevem no.
Sam sej res kaj ce ma drugo. Ceprou se nc bl ne ureja k drgac.
Svojo dušo dobro poznam, ne poznam pa tvojega moža in tega kako se vede. Ne poznam niti tega, kako se o tem pogovarjata in niti tega, kako on pozna tvojo dušo, kar je najbolj pomembno zate.
Svojo dušo dobro poznam, ne poznam pa tvojega moža in tega kako se vede. Ne poznam niti tega, kako se o tem pogovarjata in niti tega, kako on pozna tvojo dušo, kar je najbolj pomembno zate.[/quote]
sej keč je v tem, da se ne pogovarjava. ker se on ni nauču tega ne js.
druga stvar je pa , da ko me že s prsti zadovoljuje (pač ne maram da me direkt po ščegetavčku), in se recimo mal umaknem in probam nastavt tk , da mi bo pasalo, s takim grdim tonom reče, zakaj mu ne povem ali rečem.
druga stvar ko me bega je tut ta, ponavadi si po tem k ti pride, še rad mal objet in se še mal crklat, oz zaspat. moj ko mu pride, ga zbui, in zato ne želi zvecer seksat, ker se pol zbudi in ne more zaspat, isto mi je včerej reku, jaz imam jutri šiht. a pol je pa loh se dve ure zjou nadaljevanko?
Vem le to, da je človek mojster v iskanju izgovorov, ko ni iskren do sebe (in s tem do drugih) in skuša počet nekaj, kar si ne želi, verjame pa da bi tako bilo prav. Takega odnosa jaz ne bi več nikoli imel, kjer se s partneko ne bi mogel pogovorit. O vsem, ne glede na to kako “dobra” bi bila na drugih področjih. Pogosto si mečemo pesek v oči, kako dober je nekdo. Posebej, ko se ne zavedamo, da bi lahko dobili več in da smo tudi vredni več.
Forum je zaprt za komentiranje.