Potres je bil zdle O.o
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Potres je bil zdle O.o
Ste kaj čutli? Lepo sedim na stolu v službi ko začutim da se m rit trese. Oz. cel stol. Sem že mislila, da se mi kej vrti zaradi kave, Pa sodelovka isto začutla. 🙁
jjjp!
Jaz nisem nič čutila, kje je bilo to krivokljun na območju Lj?
Epicenter v Italiji.
Bežigrad. Sam čutili so tud v Medvodah pa na Viču. Sem že mislila, da se meni vrti v glavi :)))
Jst sem s Kranja, nisem čutila nič.
Zurerji ki stalno muvate ne cutite dosti 🙂
moski111, res je pa da stol na katerem sedim je bolj majav:)
pridem drzat stol?
Saj vemo, moski 111, da bi stolu pomagal opravit delo do konca 😉 Potem bi jo pa galantno ujel, ko bi gravitacija delala svoje :)))
Ah ne vem, saj je lušno ko ni stabilen, imaš feeling kot da si na gugalnici hehe
Jaz gentleman nekateri pa take misli:
http://www.youtube.com/watch?v=xQi5maovk2k
Potem pa namesto pokvarjenega stola kar žoga. Ti bo hrbtenica hvaležna. Da ne boš na stara leta puklasta princeska ;))
Saj že imam tisto žogo, samo je pri starcih, dobro da si me spomnila da jo bom šla iskat.
Pri nas je (bilo) vse mirno.:)
Za vsak slučaj bomo na Štajerskem organizirali zbirne centre za begunce, če Žabarijo res strese.
Forum je zaprt za komentiranje.