Moški
Sem v dilemi.
V kratkem časovnem obdobju sem spoznala 3 moške in v tej začetni fazi so mi vse trije zelo všeč. Preden bi se odločila za enega izmed njih, bi jih rada boljše spoznala. Imam pa nekaj pomislekov glede tega, da bi se dobivala s tremi hkrati.
Kaj pravite? Naj že takoj izberem enega izmed njih, ali v istočasnem spoznavanju vseh treh ne vidite ničesar spornega?
Sploh ni nič narobe, če govorimo o prijateljevanju. Samo avtorica posta razmišlja o potencialnih kandidatih za kaj več:). Torej, so to zmenkarije:).
Drugače pa, sama bi se družila z vsemi tremi, nobenemu ne bi dajala nikakršnega signala za kaj več, dokler ne bi bila prepričana, česa si želim:). Samo…kaj če ti pri vseh treh preskoči za kaj več?:) Potem bo še večja dilema.
Se strinjam. Če jih spoznavaš, še ne pomeni, da dejtaš. Oz. v tujini dejtanje itak drugače izpade kot pri nas. Tu že 1. kavica pomeni dejt in če sta si všeč, kaj hitro pristaneta med rjuhami in potem še v vezi, haloo? V vezo greš takrat in s tistim, ki si ga preko spoznavanja označil (začutil) kot “dober material” za vezo.
Forum je zaprt za komentiranje.