prsi
Pozdravljene. Zadnje tri mesece sem precej nenačrtno shujšala. Poleg vseh plusev, ki mi jih je hujšanje prineslo, imam tudi velik minus in sicer, so se mi prsi zelo povesile. Sicer niso bile nikoli velike, nosila sem košarico b, vendar so bile čvrte. Sedaj pa so kot nek prazen žakelj. Obstaja mogoče kakšna krema, kakšne vaje, masaža, da bi prsim vrnila nazaj obliko in čvrstost?Stara sem 37 let, zato se z visečimi vrečami nikakor ne morem sprijazniti. Hvala.
Forum je zaprt za komentiranje.