Najdi forum

prsi

Pozdravljene. Zadnje tri mesece sem precej nenačrtno shujšala. Poleg vseh plusev, ki mi jih je hujšanje prineslo, imam tudi velik minus in sicer, so se mi prsi zelo povesile. Sicer niso bile nikoli velike, nosila sem košarico b, vendar so bile čvrte. Sedaj pa so kot nek prazen žakelj. Obstaja mogoče kakšna krema, kakšne vaje, masaža, da bi prsim vrnila nazaj obliko in čvrstost?Stara sem 37 let, zato se z visečimi vrečami nikakor ne morem sprijazniti. Hvala.

Ali kirurg, ali se se enkrat zredis….

Nobene variante ni za prejšnje. Samo kirurg, ali 10 kg več.

Vaje za prsne mišice! Če boš pridna in jih res delala, bo izboljšanje opazno.

Pa še to: verjetno se ti niso povesile, ker je to v treh mesecih skoraj nemogoče, temveč so se pač zmanjšale in “izpraznile”, s to drugačno obliko pa je pač videti, kot da so povešene.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close