Kdo bi si mislil? :))
Ženske so v varanju boljše od moških. http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/zenske-so-v-varanju-boljse-od-moskih.html
Sem mislila, da smo vsaj tukaj slabše, zdaj pa vidim da moške šišamo na vseh področjih .)
Forum je zaprt za komentiranje.