Ženske delajo moške neumnejše
Zdaj je tudi znanstveno dokazano, zakaj zaradi vse večjega vpliva žensk, moški sprejemamo vedno bolj neumnejše odločitve, ki nas vodijo v propad…
Ženske zato nimajo kaj iskati v politiki…:) Pahor je bil dober primer….
To sem tudi sam razmišljal, da ni v skladu z mojim značajem..:)
A znanstveni dokazi, so mi pa dali malo misliti. In je res, da ženska lahko vpliva na počutje moškega, še posebej, če je privlačna..Potem kri zapusti zgornjo glavo in gre v spodnjo..Tam pa ni možganov…:)[/quote]
Hahahahha.
Robi, ženske si nismo izbrala, da smo ženske. Moški pa izberete žensko… čeprav imate še druge opcije. 😉
Japkica..Ko bi le bilo to tako enostavno…Da bi lahko izbiral kaj bom ob kateri čutil in jo doživljal…:)
Opcije ? Misliš, da lahko izberemo moškega ? 🙂
To ni ravno opcija….[/quote]
Kaj mi hočeš povedati, da ti intuicija, občutki in pamet ne delajo v isto smer?
Zakaj ni opcija?
A tebi delajo ? 🙂
Potem bi vedno vedeli kaj storiti, ne bi bili v dvomih……Ne moreš vedno storiti, kar ti velevajo občutki. Zato imamo razum, da odločimo ali je prav ali ne.
Pomemben je način, kako zadovoljimo svoje občutke. In o tem odločamo z razumom.
Opcija pomeni neka izbira. Saj pa nisem biseksualec, da bi mi moški bil opcija…:)
Vpliv žensk se povečuje…A hkrati se poglablja kriza….Ne bo nam lahko.[/quote]
To je zaradi predsodkov, da ženske nimamo prave pameti itd…. Če smo zmožne empatije in usmiljenja, še ne pomeni, da ne bi zmogle ali znale sprejemat prave odločitve.
Tako pa moški iz predsodkov ne upoštevate mnenj in delate po svoje. Itak.
A tebi delajo ? 🙂
Potem bi vedno vedeli kaj storiti, ne bi bili v dvomih……Ne moreš vedno storiti, kar ti velevajo občutki. Zato imamo razum, da odločimo ali je prav ali ne.
Pomemben je način, kako zadovoljimo svoje občutke. In o tem odločamo z razumom.
Opcija pomeni neka izbira. Saj pa nisem biseksualec, da bi mi moški bil opcija…:)[/quote]
No… meni gre vse v isto smer oz. bi lahko govorila o kombinaciji. 🙂
Še vedno lahko izbereš boljšo opcijo – nič. Kako to ni izbira?! Ali je krivo odtekanje krvi? 🙂
Na to opcijo pa res nisem pomislil…:)
Razloga pa ni treba omenjati…:)[/quote]
Robi, saj veš; z nami je težko, brez nas še težje. 😉
:)))
Forum je zaprt za komentiranje.