Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek dobila poročenega na limanice

dobila poročenega na limanice

Začelo se je tako, da sva veliko sodelovala pri projektih. Jaz končala pripravništvo, on vodja projektov. Deloval je resno, ni kazal zanimanja zame. Dajal je vtis odgovornega človeka in skrbnega moža.
Po velikem trudu mi je uspelo, da sem ga zvabila v posteljo in mu pokazala vse svoje skrite adute. Po prvem seksu se mu je utrgalo, pustil je družino, otroke in kupil stanovanje kamor sva se preselila. Dve leti sem igrala mučenico, dokler ni njegov zadnji otrok prišel do svojih prihodkov. Potem se mi je hotel oddolžiti in je predlagal, da pustim zelo naporno službo in skrbim samo za sebe. Sem pristala pod pogojem, da jaz upravljam s financami. Leta so tekla, jaz vedno bolj vzdihovala, da je premalo denarja, tako se je odločil, da bo delal cele dneve, da bo več denarja na računu. Jaz pa lepo ta denar razporejam, njemu za malico,bencin,nekaj oblačil,ostali stroški,seveda ga gre ogromno kao za moja oblačila. Kupujem v kiku za par eurov,njemu natvezim za par sto eurov. Moja dobra mama mi pri tem pomaga, da se vsak mesec znaten kupček nakaže v tujino na njen račun.
Res sem carica,vsak dan uživam kar mi srce poželi,finančno preskrbljena vsaj do upokojitve, kuhat in seksat mi ni potrebno, ker je zvečer tako utrujen, da pade v posteljo in sploh nima apetita kaj pojest, kaj šele za kaj drugega.
Nisva poročena, imam še namen nekaj časa takole, da dosežem zastavljeni cilj,znesek na računu, potem pa čao,ga vrnem ženi, jaz bom pa naprej uživala z lubčkom.
Če bi mi kdo kdaj rekel, da bom z dobrim mešanjem v postelji dosegla tako dober standard in vse to ugodje, ki se mi ponuja že leta, bi mu rekla, da je norec.

itak da lahko, ko je tak namen 🙂 vse se da.

Če ti je “visok standard” prioriteta v življenju, potem imaš pa nizek standard. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Točno. 🙂

Sicer pa mislim da je napisano provokacija.

Spet je nekomu dolgčas…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

In potem se zbudiš v kruto realnost, mar ne?

Velika carica – čestitke ! Pazi samo, da čez pet / deset let ne bo mlajša od tebe mešala in ti z mešanjem pobrala tvoj standard.

Pakajše! hahahahahahahahahaahahahahahaah Tole ja pa res zgodbica za lahko noč 😀


Ni čudno, da gre vse k vragu, če imajo ženske takšne sanje.
Samo izkoriščenje, pa prevare……To je zgleda nov, moderen smisel življenja.
Kdor ni uspešen v tem, pa je postranski produkt te družbe.

ja,ja, kar sanjaj…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close