Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Delo v klicnem centru

Delo v klicnem centru

Ste kateri že delali v klicnem centru, jaz delam in obupujem nad obupnim sistemom dela. Pride dan ko ne narediš prometa, ker ljudi ne moreš prisilit v nakup in potem neprestano poslušaš, da nisi danes še nič naredil in dej že, poglej koliko je ta naredil.Dan se že začne z pritiskom, kjer se dogaja na primer vstanite, zdej pa en aplaus, potem pa dejte mi povedat komu ste zdej ploskali in medtem kup ljudi ne reče nič medtem ko se neki mali zakompleksan vodja dela norca iz ljudi, ki delajo.Pa še v službo moraš priti prej, ker če ne imaš kazen, ampak ta čas ni plačan. Skratka res neverjetno!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close