Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ali ste čustveni?

Ali ste čustveni?

Sprašujem moške, kateri ste bolj sex-narave…menjate punce, dekleta kot za šalo…

Ali se vas tudi kdaj dotaknejo čustva, lahko čustveno trpite in ste res zaljubljeni, in ali ste lahko zvvesti eni ženski? Ker nekako se mi ženskarji ne zdijo da bi lahko globoko čutili ljubeze, čusta…itd?

Moške odgovore prosim.

Očitno že vsi smrčijo ali pa so pri puncah…

Glej, vsak človek, pa naj bo ženska ali moški, je lahko “čustven, čuteč, nežen, razumevajoč, spoštljiv” , ali pa “egoistični prasec”. Oboje hkrati pa ne more bit. Največ težav imajo s tem ženske, ker se jim oči zasvetijo samo ob egoističnih prascih. Ko jih ta povoha so pa prepričane, da se bo tisti trenutek spremenil v prvotno našteto. Nikoli se ni izšlo in se nikoli ne bo, ker gre za način delovanja možganov in žlez. Na to pa človek dolgoročno gledano nima skoraj nobenega vpliva.
Ampak ti si že vrgla oko na prasca in že zidaš gradove v oblakih, kaj ne? Drugače ne bi spraševala pod tako prozorno pretvezo… Me prav zanima, čez koliko mesecev boš tukaj na MONu jokala in tarnala, pa cel svet bo kriv za tvojo nesrečo, vsi moški pa prasci.

Če iščeš odgovore takšnih moških, kot si v tekstu napisala (jaz pa označil z BOLD)… ti jaz žal ne morem pomagat, niti česa relevantnega povedat.

Da so ženskarji latentni pedri. Tako da sploh ni pogojev da bi se zaljubil v kakšno žensko, ali da bi ga prevzela.

Da,tudi moške se dotaknejo čustva,tudi oni trpijo(nisi nikoli brala Prešerna),so zaljubljeni in so zvesti.Saj so vendar ljudje.No,ženskarji so pač drugačna kategorija.Oni so egoisti,narcisi in kaj vem ,kaj še.Sicer pa danes tudi ene ženske prav fino varajo,pa norčujejo se iz moških.Vse najdeš.

.
Jaz sem čustveno.
.
Vseeno menjam punce, kot po tekočem traku.
.
Fante tudi. Latentnost pederastije, pač…
.

________________________________________________ Nikoli ne jemljite življenje resno. Saj itak noben ne preživi.

Seveda, da imajo čustva in so čustveni. Samo ne na takšen način, ki jih pričakujejo njigove sex frendice. Torej, da si želi resno vezo, da ženski daje pozornost in itd.

MOj mož ni čustven. Oz. čustev ne kaže. On je sposoben, da na mojem pogrebu ne bi jokal, ne na maminem, ne na očetovem. Ko mu je s. mama umrla, NIHČE v družini ni jokal. Tudi malo ne. So taki, čudni.

Tu je bolj verjetno da čustev ne kaže, kot to da ne bi bil čustven.
Med obojim je namreč velika razlika.

Ne.
Žena pravi, da sem cmerav.

Če bi ženskar lahko bil zvest, potem ne bi bil več ženskar.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

“Sex narava” ima bolj veze z značajem kot pa čem drugim. A misliš, da je avtomatično boljši ljubimec moški z veliko ženskami?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

“Sex narava” ima bolj veze z značajem kot pa čem drugim. A misliš, da je avtomatično boljši ljubimec moški z veliko ženskami?[/quote]
V bistvu je verjetno dost slabši, ker je egoist in gleda samo na svoj užitek, za žensko ga pa bolj malo briga.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

TO NI RES, PREMALO TIPOV POZNAŠ…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close