Ali ste čustveni?
Sprašujem moške, kateri ste bolj sex-narave…menjate punce, dekleta kot za šalo…
Ali se vas tudi kdaj dotaknejo čustva, lahko čustveno trpite in ste res zaljubljeni, in ali ste lahko zvvesti eni ženski? Ker nekako se mi ženskarji ne zdijo da bi lahko globoko čutili ljubeze, čusta…itd?
Moške odgovore prosim.
Glej, vsak človek, pa naj bo ženska ali moški, je lahko “čustven, čuteč, nežen, razumevajoč, spoštljiv” , ali pa “egoistični prasec”. Oboje hkrati pa ne more bit. Največ težav imajo s tem ženske, ker se jim oči zasvetijo samo ob egoističnih prascih. Ko jih ta povoha so pa prepričane, da se bo tisti trenutek spremenil v prvotno našteto. Nikoli se ni izšlo in se nikoli ne bo, ker gre za način delovanja možganov in žlez. Na to pa človek dolgoročno gledano nima skoraj nobenega vpliva.
Ampak ti si že vrgla oko na prasca in že zidaš gradove v oblakih, kaj ne? Drugače ne bi spraševala pod tako prozorno pretvezo… Me prav zanima, čez koliko mesecev boš tukaj na MONu jokala in tarnala, pa cel svet bo kriv za tvojo nesrečo, vsi moški pa prasci.
“Sex narava” ima bolj veze z značajem kot pa čem drugim. A misliš, da je avtomatično boljši ljubimec moški z veliko ženskami?[/quote]
V bistvu je verjetno dost slabši, ker je egoist in gleda samo na svoj užitek, za žensko ga pa bolj malo briga.
Forum je zaprt za komentiranje.