Na ta sončni dan…
danes je tudi en lep sončni dan .)
http://www.youtube.com/watch?v=EPxm1cA5Jsc&feature=related
mi je pa ta pesmica boljša in Eva lepša 🙂
Sem mislila pred dnevi tudi sama to pesem izpostavit, pa si nisem upala… 🙂
Čudovita pesem, sicer pa, pejtmo se še mal romantike, meni še ena od najljubših – pesem moje hčere – Anina pesem (Annie’s song):
http://www.youtube.com/watch?v=mBQilgFFoR0
Forum je zaprt za komentiranje.