Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Na ta sončni dan…

Na ta sončni dan…

psst!!
pa ne okol govort))

danes je tudi en lep sončni dan .)

http://www.youtube.com/watch?v=EPxm1cA5Jsc&feature=related

mi je pa ta pesmica boljša in Eva lepša 🙂

Sem mislila pred dnevi tudi sama to pesem izpostavit, pa si nisem upala… 🙂
Čudovita pesem, sicer pa, pejtmo se še mal romantike, meni še ena od najljubših – pesem moje hčere – Anina pesem (Annie’s song):
http://www.youtube.com/watch?v=mBQilgFFoR0

Tudi Anina je lepa…

it ti kar izpostavi tiste, ki so ti všeč, nimaš se koga bat; tukaj gor s(m)o itak same dobričine.:)

Upsssss, pozabila sem napisat,

danes je pa pri nas sončen, vendar fuuul mrzel dan.)

Kakšno pa je kaj vreme drugje? :)))

kot bi bil pri tebi))

Ta je pa naravnost čudovita.:)

Uh, to pa se zaenkrat ni izkazalo (pa ne mislim nič slabega o tebi, da ne bo pomote…) 🙂

ne morem verjet…že spet je petek in sončen dan))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close