živim na koruzi
Ste vse ženske poročene tu gor? Imam družino, enega otroka in partnerja. Nisva pa poročena. Ne počutim se enakovredne z drugimi ženskami, ki so poročene. Na živce mi gre edino to, da otrok kadar smo kje v družbi vedno pove, kako se piše on in kako jaz (vsak drugače). To me malce zbode. Sem zato manjvredna?
Nisem prepričana, da pri tebi sploh obstaja kakšna dilema. Če ti ni prav, ker nisi poročena, potem se pač poroči. Če bi ti bilo bolj všeč, da bi imela z otrokom enak priimek, se preimenuj. Res ne vem, v čem je problem.
Sicer sem pa jaz poročena in se prav tako ne pišem enako kot otroci. Moram priznati, da zaenkrat zaradi tega še nisem imela težav.
Ja, saj… statistično gledano je poroka najpogostejši razlog za ločitev. 🙂
Če ne maraš ceremonij, se pač poročiš samo uradno: vi2, 2 priči, pol ure, ena pijača, in je urejeno.
Če pa niti tega ne, pa lahko za nekaj evrov takse spremeniš priimek, pa ne bo nihče niti vedel, niti spraševal, ali si poročena ali ne.
Forum je zaprt za komentiranje.