ZA ŽENSKE, KI SO LOČENE(lahko tudi moški -resni- ne drrrr pa vitez ind..)
Zanima me sledeče;
Razvezana ženska. Mož jo je putil za drugo. Otrok v šoli.
Tip jo je zagledal že nedavno, nič imeli, sedaj se je pojavil ponovno. Izvedel kej in kaj dela (prej ni tega delala). Zapalu se je tako, da se zdi da že pretirava.
2x bila na večerji in samo to, nič drugega. Parkrat tel. pogovori in sporočila. To je vse. Sedaj hoče na vsak način izvedet, kaj namerava z njim.
Ljubosumje je na vidiku. Nima nobenega, ker še preboleva 13-letno zvezo.
Hotela je počasi, prijateljstvo in potem eventuelno ostalo. Res pa je , da ji je všeč.
Kaj pričakovati od takšnega tipa , ki že na začetku želi odgovor?
Kaj, je narobe, če bi šli lepo počasi ?
niti lubčka si niso dali:::: kaj je to normalno? Kakšen tip človeka bi to lahko bil?
S takim moškim bo imela samo ponovne probleme. Pretirano že na začetku . Sicer praviš, da ji je tip všeč…..upam, da bo ravnala pametno. Lahko ti je nekdo všeč, toda je pomembno tudi vse kaj druga.
Naj mu kar direkt pove, da ŠE ni pripravljena na resno vezo, sta pa lahko prijatelja, partnerja…..glede na njegov odziv pa bo sama videla kako in kaj.
Ni bil slab, vse bi naredil zame in mojo otročad. Sam problem je bil, ker je naredil še prdno sem prosila. Še mal več, kot bi si želela.
In isto je od mene zahteval odgovore. Ne danes, jutri – VČERAJ!!! Jaz sem se pa ravno razhajala s svojim prejšnjim in mi na kraj pameti ni hodil, da bi tako na polno skočila v novo vezo.
Aja, spoznaval smo se vzporedno, ker so imeli otroc podobna pota.
Ufff. Naporno!
Tisti, ki je resen in mu je všeč ona, res ona, in ne ona le, ker ni druge na njenem mestu, bo ziher lahko malo počakal
Če pa pritiska nanjo samo, da ne bi izgubljal preveč časa v primeru, da iz tega ne bi bilo nič…ma ne vem, jaz bi od takega šla stran, ker pol je očitno, da mu je na prvem mestu, da je on v zvezi in to lahko s katero koli in ne ona kot oseba…bi se vprašala, koliko so pristna njegova čustva…
Sem pa imela opravka z enim takim…mene je prav dušilo…ko me je po dveh dneh poznanstva začel spraševati, kako bova dala ime najinim otrokom, koliko jih bova imela…ko mi je začel pošiljat draga darila, predlagal eksotične kraje, kam bi šla poleti na dopust…ma sem dobila tak odpor do njega, da sem se mu že z muko javila na telefon…me je res vse minilo, sem se opogumila, mu to povedala in prekinila stike
Ah, kaj pa vem, jaz bi se čutila utesnjeno, če bi nekdo pritiskal name. Normalen moški da ženski čas, da se odloči. Saj ga ni zavrnila za srečanja, prijateljstvo … ampak ne želi takoj resnega odnosa. Jaz bi se bala, da so težave na vidiku. Veza se mora lepo in usklajeno razvijat, če tega ni, potem …
Mene je še en poročen zalezoval dlje, kot se vidva kurita. Vztrajal celih osem mesecev, preden je obupal. Pa še danes greva vseeno na kak kofe.
Zdaj sem imela na rezervi enega takega, ki se mu je očitno mudilo. Ker po treh randijih nisem pretirano trznila, je po enem mesecu že resno zastavil z drugo. Srečna ona. Samo da je na dveh nogah in z razpoko vmes – tak občutek mi je zbudil. Sama sreča, da me je preskočil.
tak je mene en osvajal: …. na drugem “zmenku” (beri: slučajna pijača) je govoril, kam bova šla drugo leto na dopust, da bom jaz vozila, ker on ne bo tako daleč vozil …. ostalo bo vse on plačal 🙂 … pa da greva drug teden skupaj po gobe …. ko sem rekla, da ne, ker grem k sorodnikom na trgatev, je povesil čobo in rekel: mater, si me zdaj zajebala!
nehala sem dvigovat telefon 🙂
A si ti novinarka/poročevalka na Svetu na kanalu A?[/quote]
a ti je težko prebrat naslov in glede na tvojo razgledanost oziroma izkušnje odgovarjati???
Sprašujem novinka, novinko?
sej tudi če si novinka, bi lahko imela lepo besedo do sočloveka, ne pa se tukaj nekaj palit brez veze. sploh nisi interesantna, ampak si (se zadržujem)……………..?
kanal abc
A si ti novinarka/poročevalka na Svetu na kanalu A?[/quote]
a ti je težko prebrat naslov in glede na tvojo razgledanost oziroma izkušnje odgovarjati???
Sprašujem novinka, novinko?
sej tudi če si novinka, bi lahko imela lepo besedo do sočloveka, ne pa se tukaj nekaj palit brez veze. sploh nisi interesantna, ampak si (se zadržujem)……………..?
kanal abc[/quote]
Ironičen zapis se je nanašal na stil poročanja….nisi tega razbrala? Je obzorje preozko?
a ti je težko prebrat naslov in glede na tvojo razgledanost oziroma izkušnje odgovarjati???
Sprašujem novinka, novinko?
sej tudi če si novinka, bi lahko imela lepo besedo do sočloveka, ne pa se tukaj nekaj palit brez veze. sploh nisi interesantna, ampak si (se zadržujem)……………..?
kanal abc[/quote]
Ironičen zapis se je nanašal na stil poročanja….nisi tega razbrala? Je obzorje preozko?[/quote]
ja obzorje je tudi zate preozko, glede na to, da so vsi razbrali bistvo, samo ti ga nisi…
o kakšnem obzorju govoriš oziroma tako te bom vprašala; O čigavem preozkem obzorju govoriš???
če nimaš argumenta raje bodi tiho, to je pravilo življenja! najdi si koga drugega za jebat v glavo, takšnega, ki ti bo stal zraven in ti bo lahko prtisnu na gobec če bo potebno. Tukaj se skrivaš, a ne??? faca
Forum je zaprt za komentiranje.