mon
Medike na medotu; da se ne bi metodi preveč mučili, pa pod mediko.:)))[/quote]
Ste pa zakomplicirali….:)
Ne vem več, kdo je zgoraj in kdo spodaj….[/quote]
Ne obremenjuj se preveč. Ti se le prepusti občutku in trenutku. :)))
Hahaha, pa ne da bi bil Robi rad všeč japkici? :)))
Meni je sicer bolj všeč tri dnevna bradica… pa medvedki nimajo zdepiliranih prsi, nog, rok…
Čeprav to sploh ni pomembno, da mi je nekdo všeč, kot človek. Kot moški si pa tako ali tako všeč svoji. In naj tako tudi ostane. 🙂
Meni je sicer bolj všeč tri dnevna bradica… pa medvedki nimajo zdepiliranih prsi, nog, rok…
Čeprav to sploh ni pomembno, da mi je nekdo všeč, kot človek.[/quote]
S tri dnevno bradico ne bo nič….Takoj bi bile v službi pripombe…Zdepiliran pa nisem….:)
Mogoče dobim kakšen extra dodaten lahki kakav…:)
Menda bom..Kaj pa vem..Pri ženskah se nikoli ne ve….
Forum je zaprt za komentiranje.