Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek beljenje

beljenje

Izkušenejše prosim za nasvet.

Priprava stene za beljenje.
Soba je bila že enkrat beljena z jupolom ter pred tem seveda kitana na gladko (opravil obrtnik). Sedaj nameravam prebeliti sam z Jupolom. Zanima me naslednje:
– odkrušene robove najprej zagipsam in nato nanesem kit, ali se lahko luknje zapolni le s kitom;
– kit Jubolin ali kaj drugega;
– kako fin brusni papir uporabljati za brušenje po kitanju;
– mogoče še kak drug nasvet.

hvala, lp

Lahko vprašaš naslednje malarje,ki to najbolje vedo:Lojze,tel.041-452-940,ali g. Zadnikar tel.041-628-267.

In…kako so ti svetovali?Hvala lepa.

rekli smo mi ,denar naprej ,pol se pa lahko pogovarjamo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close