beljenje
Izkušenejše prosim za nasvet.
Priprava stene za beljenje.
Soba je bila že enkrat beljena z jupolom ter pred tem seveda kitana na gladko (opravil obrtnik). Sedaj nameravam prebeliti sam z Jupolom. Zanima me naslednje:
– odkrušene robove najprej zagipsam in nato nanesem kit, ali se lahko luknje zapolni le s kitom;
– kit Jubolin ali kaj drugega;
– kako fin brusni papir uporabljati za brušenje po kitanju;
– mogoče še kak drug nasvet.
hvala, lp
Forum je zaprt za komentiranje.