Rabljena oblacila
Imam full oblacil ki jih ne nosim pa bi jih rada prodala…saj so nekatera kot nova…
npr. Bundica BIG STAR (umazano bela, st. L, ceprav je bolj ozek in kratek model, po moje bolj primeren za tiste ki nosijo M, s kapuci ki je ne zadrgo in se da odstranit) – 5.000 SIT
Zametne hlace MISS SIXTY, st. 26 (bez barve, oprijet model, malo na trapez, nizek model) – 5.000 SIT
Jeans KOMPLET EK JEANS – kavbojke in jaknca (svetlo modre barve, hlace zadaj brez zepov, st. 28/32, jknca st. S) – 8.000 SIT
Jakna SCOTCH SODA – (moska, st. S, temno sive barve) – 3.000 SIT
…in se kaj bi se naslo…posljem lahko tudi sliko
A LAHKO ŠE MEN SLIKCE NA Klavdy.narcisa@email.si
Sem pa zelo zainteresirana,če le nisva po KM,predaleč narazen
pozdrav
Forum je zaprt za komentiranje.