Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Rabljena oblacila

Rabljena oblacila

Imam full oblacil ki jih ne nosim pa bi jih rada prodala…saj so nekatera kot nova…

npr. Bundica BIG STAR (umazano bela, st. L, ceprav je bolj ozek in kratek model, po moje bolj primeren za tiste ki nosijo M, s kapuci ki je ne zadrgo in se da odstranit) – 5.000 SIT

Zametne hlace MISS SIXTY, st. 26 (bez barve, oprijet model, malo na trapez, nizek model) – 5.000 SIT

Jeans KOMPLET EK JEANS – kavbojke in jaknca (svetlo modre barve, hlace zadaj brez zepov, st. 28/32, jknca st. S) – 8.000 SIT

Jakna SCOTCH SODA – (moska, st. S, temno sive barve) – 3.000 SIT

…in se kaj bi se naslo…posljem lahko tudi sliko

Hoj, če misliš stvari prodat greš lahko na formu Planet lepote ali Lepota in stil, tam imaš prav rubrike za prodajo. Verjetno bo več sreče kot tule. Pozdrav.

A mi pošlješ slikco bunde na moj mail. Hvala. (aha, pa še vprašanje – od kod si?)

Ula* hvala za nasvet…bom poizkusila se tam =)

petra ti pa imas slikco na mailu!

LP!

Ali lahko pošlješ slikico big starove bunde na moj mail.

LP

KAJA tudi ti imas slikco na mailu.

LP

A LAHKO ŠE MEN SLIKCE NA Klavdy.narcisa@email.si
Sem pa zelo zainteresirana,če le nisva po KM,predaleč narazen
pozdrav

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close