Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek prosm povejte a kdo…..

prosm povejte a kdo…..

pozna kakšnega temnopoltega moškega (črnca, mulata). Nujno prosm povejte, k me full privlačijo. Č kdo kakšnega pozna naj mi pove, d bi lahk stik navezala s kakšnim!

Cao

Kartakoena, podji na cesto, popokaj enega fanta, pelji ga v solarij za pol ure, pa bo takoj mulat in ti bo všeč!

V temi smo vsi črni.

Kar tako ena, pa veš, da je tvoja malo rasistična? Sem pa slišal, da enim belke ful smrdijo.

……….ej beyba,ne verjet o tistem,ki pravjo O DOLŽINI……….haha

A takega bi rada, ki je bil predolgo v peči in je malo zažgan? :)))
Razen velikega nosu in debelih ustnic tam spodaj nimajo nič kaj več
od belih slovenskih Janezov.

Ne poznam nobenga. Smo pa mi tut v vrtcu rabli enga temnopoltega, kr smo pač imeli projekt Pika Nogavička, ki se je vrnila iz Afrike in hkrati sodelujemo z Unicefom-Otroci spoznavajo otroke sveta.
Hja, pa nismo nobenga najdli.

Tukaj ena na forumu jamra, da z njo en crnc rajsi ne seksa, kot pa da bi s kondomom… njo vprasajte, pa se taprav se mi zdi za v vrtec :)))

Alissa, pa Ficek, glede dolzine… Nisem v Sloveniji, in je tukaj crnih Janezev kar nekaj. In ko se gre pod tus po koncu treninga… no, ce bi bila tam, bi vzela besedo nazaj :))) sicer pa Alissa, ne vem, kaj je zate dolzina :)))

Ja jest sem bla ne dolgo nazaj v Fun Factoy-u pa je blo ene par črncev, eden je želel zmano navezati stik. Men so tut luškani, pa ne zarad dolžine.

Ja, je zelel navezat s tabo stik. Kaj je bilo pa pol? A si se fino delala, ali fracosko nisi znala :))

HA HA HA, jaooooooooo zenske, a res nimate kaj bl pametnega za pocet, nisem rasistka, ampak ni ga cez ljubecega, cutnega slovencka

In zakaj imaš Ti potem toliko čez tvojega za povedat ????

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

V živalskem vrtu imajo iskušenega,postavnega in razvitega opičjaka-samca.Če že ni oddan, se pozanimaj.

Zadnjič je ena na moškem al pa ženskem čveku govorila o svojem temnopoltem fantu, ki bi sexal brez kondoma.

Vprašaj jo, mogoče ti ga posodi.

vidm d ste vecinoma vsi sami rasisti! a je mogoce kaj narobe ce me privlacijo crnci?

ej kartakoena sej je lepo da so ti črnci všeč samo če si mislila da ti bo tle nekdo kar dal telefonsko al pa naslov od kakšnega si se zmotila. sploh pa jih je v lj kar nekaj (predvsem študentov), ki so čist simpatični in ko vidiš kakšnega, pač probi z njim vzpostavit kontakt (sej veš – a mi lahko poveš kok je ura, a maš mogoče vžigalnik itd.)

speedy, lep pozdrav:)
simon, si se gledu v lužo ko si tole pisu a?

Paul iz Jamajke center Lublane 070973341 ma pa še dost tmnih frendov sam ti rečm po lastnih iskušnah ne bi nikol več s kerim ˝navezvala stikov˝
puklič pa boš vidla znanje angleškega jezika obvezno:)

ja jst enga poznam in je mulat in je fulll luskan in sestro ma tud full luskano. oba sta rojena u sloveniji in mat je slovenka, fotr pa nimam pojma iz kje je. Sam glede na to d je tokkk luskan ma full dost obozevalk in res lahk zbera med full hudimi zenskami. usec so mu predvsem blond dekleta! c si blond in iz okolice lj pol se javi! in ti bom pislala na mejl in ti dala tel. st. sam prej pa mi bos mogla poslat sliko d bo povedu c si dost dobra bejba zanj!

Teychy, a je ta mogoče iz domžal? Ker se mi zdi, da vem, kdo je. A je njegova sestra mal bolj poznana, tudi javno? Ampak sem mislila, da ima on punco…?

Poznam enga k ma rad slovenke poklic na 031494009 te bo ful vesel

Teychy a je ta mogoče iz Notr. Goric? Ker se mi zdi da mal nategujete kartakoeno

aja pooys zakaj ga pa pol njej priporočaš če maš ti slabe izkušnje z njim?

haha nice try
sam si loh prepricana da ti crnci k so v lj(ce odstejem tle zivece)

so dal pol slovenije skoz svoje penise,trust me on that

Drgac pa vzem se v roke,pravi crnci niso potrosno blago.Kako loh kej tazga reces,kot da smo na sejmu.Prov sram me je ucas da sm belka.Oni majo cist drgac to poslihtan.In ja poznam crnce sam ne iz Slovenije.In ne ne bom ti dala telefon tnx god.

TO je zihr sala

pa daj oglas v salamonca

ja fak si ti zabita! pofukat pejt enga v afriko! tem je pa takih na pretek! fak ej, ti nis normalna!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close