Moj idol je bila tudi Katja Lesjak in po mojem mnenju kar se tiče vokala precej boljša od Dejana, ampak očitno po večini le ni bilo tako, meni taka zvrst glasbe kot jo poje Nuša Drašček ni všeč ona bo pa itak zmagala vsaj tako je pisalo že v neki reviji.