zaprano perilo
………ok……. 🙂
sej, veš….. jst sem to kr tko reku…… ker sem tipični moški….. vzamem v trgovini taprvi pralni prašek, ki mi pride pod roke in to je to…… nikoli ne kompliciram…….
ampak zdej so rekli, da bomo morali v službi začet nosit obleke……. “!!$#!&$! “….. pa se moram malo pozanimat, kako se tem stvarem streže…. a se lika, al ne…. pa take stvari……ker jst ponavam ne likam…. 🙂 sej vem, kaj boste punce rekle: pa kako lahko tak zmečkan po svetu hodiš…. eh….. se potrudim. 🙂 tisto ta najnujnejše speglam, drugo pa posušim tko, da je čim manj zmečkano……
ajdi, gospodinje in gospodinjci!!
LP
Remedy
Forum je zaprt za komentiranje.