Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek boksarce

boksarce

Punce pomagajte mi.Kje vi kupujete boksarce za moske?Ko sem zadnjic opazila da bi fantu lahko kupila kake boksarce sem se odpravila v trgovino.Koncala sem v skiniju in za boksarce dala 8.000!Ok res da so ble full lustne pa gor je pisal be my bear, pa ena plisasta zvalca je zraven visela vse ok ampak 8.000??Zdej boste rekli kaj sm pa take kupila ki majo zvalco zraven itd.,sam tok da vam povem druge navadne boksarce so bile samo za dva jurja ceneje tko da ……..Zdej me je pa spet prijelo da bi se podala v ta nakup ampak s to razliko da bi rada domov prinesla nekaj boksarc ne pa le ene!Torej a veste kje bi dobila kaksne ki so vseeno dobre kvalitete in malo veneje?

Centromerkur ……

Malo boljše so 3.500,00 … mal slabše … bombažne obične poslikane pa 2.300,00 .

Jaz dol padem pri Chiesserjevih UNCOVER boksarcah na riti mojega dedca. Nazadnje (slabo leto nazaj) so bile okoli 4 jurje, imajo jih pa povsod, kjer ponujajo Chiesser perilo.

janja….sicer so ble res 8.000,00 pa od “šiserja” so tud kar mastna cena…samo pereš jih pa lahko do nezavesti, pa bodo še vedno kot nove (no ja…..ne večno samo precej dlje kot ene čist navadne), pa tudi material je na otip bistveno bolj……mmmm ne znam povedat…sploh une od “šiserja”….

Men imajo lepo moško perilo v Emporiumu. Mal se slača premetat….cene so pa zelo različne…tam okol 3.500, 4.000 se vrtijo lepši in kvalitetnejši modeli.
Dobri sta tudi dve trgovini v BTCju v hali A.

Živjo
Jaz pa možu kupujem ponavadi v BOMAXu na Muljavi za 1.900k al pa v Novem mestu take oprijete ful dobro padejo na rit, so pa v beli, svetlo sivi in temno sivi barvi. Pa se ne uničijo, kar pa za Skinny ne morem trditi. So se moje in prav tako že od moža po nekaj pranjih strgale oz. elastika je odstopila. Ni vse v ceni.
Vidim, da mate v Ljubljani ful navite cene, v Novem mestu sem lansko leto ali pa letos možu kupila ravno take boksarce v rdeči barvi z medvedkom v skinnyu pa so bile pod 5.000k.
Ufffffff, ne grem v Ljubljano v shoping pa se že kar nekaj časa pripravljam.
Pozdravček,
D@ja

Kupujem od Skinny-a za 4.500SIT. Nekaj podobnega ima BETI za jurja cenej. Oboji imajo obstojnost barv kar solidno. Lp

M

Jaz sem zadnjič mojemu kupila doublepack od S Oliverja…4990sit

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close