da te kap
Ja mamama to ne bo držalo, da je pri drugi to sploh ne, ker sem prepričana da ni res!
Ko je z menoj je zelo ljubezniv do mene, čist nič hladen! Zanima me samo to, če je možno da špara z dnarčki,čeprav pravi da ne in da je sms zanj isto kot klic? Kje je pa pol vzrok če ne tu? Zaradi službe se tako malo vidiva.
vem da mi ne boš verjela ampak veš v čem je ralobg.
bolj praktične narave kot ne sam babe to sfilozofirate do konca.
ne da se mu te poslušat po telefonu, sms pa lahko napiše kadar če pa še ful svobode ma ob tem. ne razumem pa bab pa tebe zakaj bi se rada skos po telefonu pobgovarjala misliš da se nam dedom da babe poslušat po telefonu ko tiste brezvezne nakladate ala lubi rada te mam pa bla bla , v eni uri poveš tolko kot bi lanhko v eni minuti . brez veze eno lapanje , itak pa pomisli kok stane mobitel valda da ni milijonar da te bo klical pa denar zapravljal.
***** ste ene babe tečne s temi telefoni.
Denar ne more biti vzrok, ker en sms stane pri mobitelu, če se ne motim, 22 sit, to pa je 1 min pogovora. Raje bi slišala svojega tipa za 1 min, kot pa da bi poslal 5 sporočil.
Kiaara, ti pa se lahko malo umiriš. Računalničarka reče, da ne bo držalo, ker najbrž res ne drži. Ona je vprašala za mnenje, to pa še ne pomeni, da tisti, ki ga ji bodo povedali, bodo ugotovili res vzrok za to situacijo. In najbrž ona pozna svojega tipa mnogo bolje kot mi vsi skupaj, a?
Edith , haalloooooooooo, a ti to meni !!????? V tvojo vednost, kar se tiče mene osebno, na to temo sploh nisem dajala komentarjev !!! Tako, da se mi ni potrebno umirit, sem čisto vredu !
Če bi malo bolje bolje prebrala, bi videla, da je pripisano, da je to pisala , samo je pač pisala z mojega PC-ja, ker je bla pri meni na obisku !!!! Vidim da se ti z zaključki očitno zelo mudi, zato ti priporočam, da se pa ti KAR PRECEJ UMIRIŠ IN OHLADIŠ, pa šele nato talaš zaključke in se delaš pametno !!!
Pošlji oblikovano (13-12-04 02:52)
Forum je zaprt za komentiranje.