Vam je všeč film? A katera ve, v kateri videoteki v Ljubljani se da sposodit prvi del s slovenskimi podnapisi. Saj znam oz razumem angleško tekoče, ampak sem navajena na te podnapise, pa me kar malo moti če jih ni… Dvd bi si pa rada presnela (pa ne me zatožit,ker to ni dovoljeno :).
Imajo ga že povsod, ampak ne s slovenskimi podnapisi. Vem da jih ni v videoteki Ruski car in Metulj (Moste).
Jaz se pa v knjigo kar nisem mogla vklopit. Mi je bil pa zato film zelo všeč.
Metulj v Mengšu ga ima s slovenskimi podnapisi. Kokr vem, se da kaseto iz enga Metulja v druzga prenest, če želiš..vsaj nama je tko naredu za ene par kaset.