Najdi forum

XTRM

Nič več ne napišeš kako živiš, kako kaj zveza s tvojim partnerjem. Včasih te je blo kar lepo brat, zdej pa nč!

Ja evo me :))

Lep pozdrav! Poslušam, oz. berem: ..))))

Očitno nočeš nič napisat! Smrk

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close