Film stepfordske ženske
No čak sej tok zanič tud ni!Je pupa*** dobr napisala-o (ne) spoštovanju.Sej ma v bistvu kul vsebino,sam ni pa lih komedija.In še zdaleč ni podobna White chicks-tist je pa res podn.Pa k si lih omenila Kajmak in marmelada.A sem jaz edina,k ji je bil ta film bolj beden kot ne?Ne vem zakaj je tok nekih nagrad dobil…
Ne se hecat. So filmi, ki hočejo nekaj povedat, pa so kljub temu podn (Stepfordske ženske) in so filmi, ki so sami sebi namen (Kajmak…). In v tem primeru so Step.ž. totalno bad, Kajmak se je pa iz čiste Đurotove zajebancije izrodile v dobro satiro. Ni vedno dobro zaradi namena in ne slabo zaradi štosa. Mal okusa, prosim.
____________________
Fantasy does not deliver.
Forum je zaprt za komentiranje.