jakna
kaj pa zajčja pečenka?? mljask!! 🙂
koža(krzno) je pa za ponucat, ne?…brezveze pol to stran metat.
kaj pa goveje tepihe? a mislte, da jih samo zarad tepihov koljejo…..zrezki seveda 🙂
itn…
to je namenjeno tistim moralizatorjem, ki se veselo bašejo z mesom, ko pa kdo usnje obleče, se pa vsi zgražate.
no vi tam zgoraj, koliko usnjenih oblačil imate?
če ste pa tko “čisti”, kot se kažete, pol pa ok.
v glavnem sanjja, želim ti toplo zimo! 🙂
živjo, spet jaz. sem vedla, da me boste nekatere “spljuvale” zaradi ubogih zajčkov…jakne tudi ne bom nosila, ampak to je že druga zgodba.jaz jih tudi ne jem…jem pa nekatere druge vrste mesa. ne morem pomagat – taka sem. pa ve, drage vegetarijanke? a “navadnih” (tj. govejih, svinjskih) usnjenih jaken tudi ne nosite. pa usnjeni čevlji. pa še kaj bi se najdlo. v glavnem, s strinjam z ejgaunga…
pa vseeno vsem lep pozdrav. ceno sem pa drugje zvedla.
ps: pa še nekaj mi je prišlo na pamet. V enem dokumentarcu od michaela moora je prizor, ko nekdo potolče zajčka s kladivom do smrti. notri so tudi posnetki, ko ubijejo ljudi. ampak folk se je zgražal samo zarad zajčka.
Prav lepo jakno sem videla v Sportini in je bila okrog 53.000. Je tak lep moderen kroj. Imeli so svetle in rjave.
In ne oziraj se “ozaveščence”, ki so se tudi oglašali. Sami se kličejo za velike ljubitelje živali, a niti ljudi ne morejo imeti radi. Pravzaprav mi je ena taka ljubiteljica živali zabrusila, da ima živali raje kot ljudi in da ima psa raje kot otroka. Sploh ne bi komentirala in se na komentarje takih “ljudi” ne oziram in tudi tebi se ni treba.
Forum je zaprt za komentiranje.