Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ODDAJA HOČEŠ NOČEŠ

ODDAJA HOČEŠ NOČEŠ

Ali kaj gledate oddajo Hočeš Nočeš? Danes je ob 21:00, na tv3 se mi zdi. Tale tip k jo vodi je res originalen. Ne bi mogl dobit boljšega voditelja za tovrstno oddajo. Se mu nasmejem do onemoglosti :)))

Se strinjam s tabo !!! Jaz sem danes popoldne gledala ! Meni je tudi ffuullll vredu, prav v veselje te spravi, ko ga gledaš ! Ne moreš verjet, kako je ta človek na hece, že sama faca je taka !

Kiaara

Punce,

vam moram povedaz, da je Sašo Dolenjec, zato se ne čudit, da je taka faca. Morale bi ga videti v vlogi mame Manke v njegovem filmu. Tam se pa polulaš od smeha. Samo majčken problem je za tiste, ki niso doma iz Dolenjske, ker ne vem koliko razumejo naše narečje. Film Na svoji Vesni je prav tako njegovo delo.

Lep dan želim,

Dolenjka

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close