Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Povedati ali ne-varanje

Povedati ali ne-varanje

Prebrala sem temo od Črnolaske in potem vaše odgovore, saj sem že tam napisala svoje dvome, vprašanje, pa bom še tu, ker me to res zanima.

Govori se le o tem “vem, da ga ona-on vara”, kako zaboga lahko 100% veš? Kajti le če 100% veš, potem bi tudi jaz želela vedeti, če bi me nekdo varal, drugače raje ne, ker bi bilo vse skupaj brez veze.
Kdaj lahko nekaj veš 100%, le ko si zraven, vse ostalo so le sumi, domišljija, govorice, nateg, žlehtnoba.
Bila sem priča dogodka, ko je neka ženska zaradi ljubosumja do neke druge, kar tako enga dne butnila ven, ona pa vara svojga in to je šlo od ust do ust in jaz koza sem verjela in hitro šibala k temu prijatelju, bila sva prijatelja že od malih nog in mu dejala kaj sem slišala.
Epilog je bil tak, da sva še prijatelja, sicer smo preživeli kar nekaj hudih dni vsi skupaj in onadva par, varanja ni bilo nobenega , le una ženska, ki je vse to spravila ven, bo naslednjič ornk premislila kdaj bo še zganjala tako hudobijo nad nekom.Očital mi je le to, kako sem lahko verjela nekim govoricam in ne zaupala njej ali njemu in prav je imel.Zaupat bi morala vsaj vanj, v svojega prijatelja, in se zavedati, da bo sam odlocil kaj je za njega vredu in kaj ne, jaz pa sem tam zato, da mu stojim ob strani, ne glede kako se bo odlocil, ne pa da se igram boga in vtikam v njegovo zivljenje, ja to me je izucilo in od takrat jemljem prijateljstvo na tak nacin.Ko si z nekom prijatelj, to še ne pomeni, da se moras vtikati v njegovo življenje, nobene pravice nimas za kaj takega, živi svoje in pusti živeti po svoje tudi drugim!
Nekateri ljudje so tako pokvarjeni, da bi naredili prav vse,da bi nekomu zagrenili življenje, kaj če je to laž in boste zaradi take laži, nekomu za trenutek uničili življenje? Kot sem dejala, jaz bi želela vedeti, da me nekdo vara le v primeru da je to resnica-100%, takih primerov, ko nekdo zatrdno lahko rece, videl sem ju-jih na lastne oci, ko sta varala in da bi bilo to še res, pa je malo, več je unih, ko dva le sedita in pijeta kavo, pa pride ena mimo in se že v njeni glavi šušlja, opa ta dva pa varata in to šiba pol dalje iz ust do ust, resnica pa je bila le piti kavo z prijateljom, sredi belega dne, sredi mesta.

Jaz sem moji prijateljici povedala, da je njenega tipa zalotila znanka na parkirišču Ljubljanskega gradu, ko je bil v avtu z neko žensko in sta se poljubljala… In kaj je koza naredila…. za nekaj časa ga je pustila, imela težave z njim (vlamljanje v njen avto, razgrajanje okrog hiše,), nato pa se je na veliko začela družiti z njegovimi kolegi, ki so jo itak hoteli spraviti samo v posteljo. Njen tip pa je potem z žesko s katero je bil v avtu začel živeti skupaj, vendar sta zvezo kmalu prekinila, saj se mu je prevarana vrnila nazaj. Z mano je pa prekinila vse stike… No danes itak nista skupaj, kar sem ji tudi napovedala, da če jo je zezal v glavo 3 leta jo bo tudi naprej….

Ker si vtaknila nos v zadevo, ki se te ni tikala, si najbolj črna ovca postala ti! Se nič ne čudim, zato je bolje pometati najprej pred svojim pragom, sam kaj ko je pa najslajše drugje

Mislim, da je 100 % gotovost da nekdo vara nekoga in da to tretja oseba vidi zelo majhna. Vsak pa bi imel kar dovolj dela, da si sam sebi izpraša vest in ne pa da trosi govorice od vsepovsod. Seveda pa se je potrebno vprašati kaj sploh je varanje ? Ali je to mogoče tudi če greš z nekom, ki te privlači na kavo in tega potlej partnerju, ki te je vprašal kje si bil ne poveš.
Lep dan,

Sory ampak mene čisto nič ne briga če sem črna ovca.. najlažje je pa zatiskati si oči kajne…. Če ji nebi povedala jaz bi ji pa kdo drug…
Pred mojim pragom je pa pometeno, itak bi si tudi jaz želela da mi moj prijatelj ali prijateljica povesta če opazita mojega partnerja v kočljivem položaju….

Če imajo (tvoji prijatelji ali prijateljice) kaj soli v glavi, tega ne bi storili

potem pa ni moj prijatelj oz. prijateljica….
Zaka si tako proti temu?

Odgovoril ti bom hipotetično:
V službi imam 13 damic in enega moškega. So po dve, ali celo tri v pisarni, ena govori na telefon in da ne motim, ji kaj službenega zašepetam na uho. Torej če bi bila ti med njimi, bi verjetno poklicala mojo ženo in ji povedala, da jo varam v službi! Super prijateljica bi ji bila, a ne?

Itak, ljudje danes še samo obirajo, prav čakajo da se bližnjemu zgodi nesreča in jim je prav vseeno ali je to kar se govori res, ali govorice. Noben se sploh ne vpraša, glavno da se dobro počutijo pri tem. Le kaj je narobe z njmi, da se tako počutijo?!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Halooo…. sem ti povedala, da je bil tip zaloten med varanjem in ni hipotetično varal oziroma šepetal dami na uho. In ko je bil z tem soočen niti ni zanikal… ja saj vem moški boste zagovarjali svoje do konca, tudi če vam dokažemo nasprotno…

Je pa razlika med šepetanjem na uho in dobesedno raziskovanjem ustne votline se ti ne zdi…

Kaj pa če je tip zobozdravnik? hehe
Tud jaz sm že bil, pa nisem dentist…, pa tud tam spodaj, pa nisem ginekolog

Ja kul no… kaj naj ti rečem… Pol si ti čist vsestranski in vsa področja pokrivaš in obvladaš…. LOL

Imaš se možnost prepričat. Ti nč ne diši?

Če je to meni namenjeno…. a ti slučajno misliš, da si edini ki obvladaš na obeh področjih…. 😉 Pa hvala za povabilo, ma mi nič ne diši da bi me ti prepričeval….

Pošlji oblikovano (02-12-04 11:20)

Pa ti je lahko zelo žal! Kaj pa če bi se kej novega naučila?

Olala…. saj si že slišal za tole, da se lastna hvala pod mizo valja…
Sicer pa zaključiva z debato, ker itak ne boš nič več pametnega povedal…

Če bi kaj pametnega vprašala, bi ti lahko tudi pametno odgovoru. Tako pa….
Čao!

Ne pozabit, da včasih ljudje nočjo vedet resnice. Če to opaziš, ne rini s prosvetljevanjem. Narediš le enega nesrečnega človeka več.

Simona, to si pa zelo fajn povedala.

KUŠTRA

Sem 1000000000% VIDELA na lastne oči. Drugače pa jaz govoricam, če sama nisem 100% ne verjamem in ne razlagam naprej. V primeru mojega prijatelja pa sem zato se mu tudi upam povedati, VENDAR MU ZAENKRAT NE BOM!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close