5 in/out
in:
sprehod med snezenjem (se nestrpno cakam sneg)
mehiska hrana
topel caj v dobri druzbi
prijatelji (zame pac vedno in)
pocitnice
out:
dez in sivina
dolgcas
histericni vozniki
praznicna histerija (vse kar je cez mejo in histericno in brez pravega smisla)
hinavscina (se ena vedno out stvar)
IN
branje dobrih knjig
crkljanje ob prižganem kaminu
sprehod po parku okrašenem z lučkami
klepet s prijateljicami ob vroči čokoladi
ljubezen
OUT
napori v službi
podivjani vozniki
nori sosedje
petarde
kreganje
Joj, sem ugotovila, da se mi je za OUT več idej porodilo oz. sem hiterje sestavila seznam. To pa tudi ni dobro. Sem se zelo zasekirala. Moram se umirit, nujno.
Lp
in…..
– partner s katerim se štekaš v vsem
– zaljubljenost
– sprehod s patnerjem ali kolegico ko sneži
– ženski večer v soboto (pecivo, likerček pri meni, potem pa žur v kakem klubu)
– svoje stanovanje….jupiiiiiiiiiii
– dobra glasba (trenutno me v dobro voljo spravi Dante Thomas .. Get it on
– da ti je služba ki jo opravljaš v veselje
out……
– prepiranje s partnerjem
– da počneš nekaj kar hočejo drugi
– …sej je še kaj samo se zdajle ne spomnim
in
-brezskrbne sobote
-trenutki ko se čas ustavi
-sprehodi z možem in psom
-preživljanje časa z nečaki in tistimi ki mi pomenijo največ
-kakšna zares dobra pesem, ki me spravi v najboljšo voljo
out
-jeza jeza jeza
-ddv spremembe kar naprej
-potrošna družba in obremenjenost z denarjem
-stres, strah a bo vse ok
-žlahta, pa ne moja…
in
– trenutki z mojim princem (ki so zadnje čase zaradi službe bolj redki…pa bo menda minilo)
– ko sem žalostna in me 6 letni nečak potem obsipa z bomboni in pliškoti, se postavlja na glavo…da bi bila boljše volje
– nakupovanje oblačil
– snežinke ki padajo z neba….ko jo ujameš v roko in opazuješ kako se topi
– moj maček, ki me vztrajno čaka pred garažo, dokler ne pridem iz službe
out
– sreda, 01.12.2004, 07:45, ko me je ortoped zadnjič postavil pred dejstvo, da mi operacija ne uide in naj se čim prej odločim zanjo;
– iskanje odgovora na vprašanje, kaj lahko potegnem dobrega iz prve alinee….če naj bi iz vsake stvari potegnili nekaj dobrega;
– iskanje odgovora na vprašanje: zakaj prav jaz…zaj je “izbralo” mene in zakaj sem bila ponovno izbrana za eno težko preizkušnjo življenja
– razmišljanje o tem kako bom preživela tri mesečno rehabilitacijo…..in to jaz…ki sem ves čas v akciji…..in nikoli bolna….še gripe in angine ne dobim;
– šef…ki mi je rekel, naj čim več še naredim, da ne bodo imeli potem preveč težav….
In
-objemi in nasmehi otrok
– stiskanje in pogovori s partnerjem/romanticni veceri
-pisani sali
-na roko napisana cestitka
– izdelava izvirnih okraskov v krogu druzine
OUT
-histericno letanje po trgovinah in nakupovanje krame
– neizvirna darila
-mini krila brez izvirnih nogavic
-nepozdravljanje ob srecanju soseda
-kisli obrazi
trenutno mi je najbolj in
čokolada, lažem…
prvo mesto v vseh letnih časih zaseda crkljanje z mojim otročkom
potem je tu še pomirjujoč objem mojega dragega
tople večerne kopeli in skodelica dobrega čaja pred spanjem
užitek v obrednem pitju jutranje kave v dvoje
veliko barvnih utripajočih lučk in ostali kič veselega decembra, jupiii
out
rutinsko delo ki mi kisa možgane
nervozni in nevljudni ljudje še posebno nergači
sorodniki, ki se vtikajo v osebne zadeve
pomanjkanje sonca in kisika
premalo denarja za zapravljanje, za neumnosti seveda
Forum je zaprt za komentiranje.