Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › postavitev postavitev anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 09:26 zadnji odgovor 03.12.2004 ob 09:40 tale postavitev postov pa je čist mem!!!!!! Prijavi anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 09:29 zadnji odgovor 03.12.2004 ob 09:40 Kako to misliš? Prijavi Marko 03.12.2004 ob 09:31 zadnji odgovor 03.12.2004 ob 09:40 Če je kaj mem, je tale post. Prijavi °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345 anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 09:40 zadnji odgovor 03.12.2004 ob 09:40 🙂 Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.