Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek sam nekaj….

sam nekaj….

ja eno vprašanje….ko s punco seksava in je ona zgoraj ga nikoli ne more spravt noter….a se je keri že kaj podobnega zgodilo?????

Men še ne. Zakaj ga pa ne more spravt notr?

Notri ga ne more zato spraviti,ker ni sproščena ali ima zelo ozko vagino in jo boli. Vaja dela mojstra:) Počasi se daleč pride:)Več predigre in bo šlo kot po maslu

Al pa, da preskočita predigro in gresta kar na maslo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close