darilo
Hm, si pa redkobesedna. Saj tukaj te bo težko kdo prepoznal. Nemogoče je takole tuhtati. Lahko si mislim, da tašča ali pa tvoj tip nimata dovolj denarja in sta združila moči, da bi ti kupila kaj lepega; lahko, da je tvoj tip (ali pa tašča) totalno out za darila in se je eden prištulil drugemu…Kaj pa vem.
____________________
Fantasy does not deliver.
Forum je zaprt za komentiranje.