Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek NUJNO BI RABILA – PROSIM

NUJNO BI RABILA – PROSIM

Zanima me nekaj!Pišem neki članek na računalnik, pa ne znam napisati kubični ali kvadratni meter z oznako.Kako oz katere tipke moras pritisniti, da dobiš 2 ali 3 na vrhu. Res lepo prosim,hvala

V orodni vrstici imaš Oblika – Pisava – potem je vev možnosti (prečrtano, NADPISANO…)

greš na vstavljanje, simboli in potem imaš tam 2,3,…

Vstavljanje – predmet – equation. Lahko še kakšne bolj zapletene enačbe napišeš.

Za tvoje potrebe je TANov nasvet daleč najboljši, čeprav se da to storiti res na vse tri načine in še kakega.

Mhm…napisala sem ji najlažjo varianto

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close