Eurospin-Fernetiči
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Eurospin-Fernetiči
A morda kdo ve, če je danes v nedeljo odprt Eurospin na Fernetičih? In če, je, od katere do katere ure? SEm gledala na njihovi strani, pa kolikor sem zastopila po italijansko, je zaprt samo ponedeljek, zdaj pa ne vem, kako je z nedeljo. Hvala! LP
če drugače ne , pokliči kar mejni prehod ti bodo povedali.
Kot piše na njihovi strani je zaprto samo ponedeljek popoldan.
Hvala za odgovore! Sem klicala tudi na mejni prehod in v turistično poslovalnico na meji, pa mi ni nihče vedel popolnoma nič povedat. 🙁 LP
Imam njihov koledar.
Redni urnik: ponedeljek: 8.30 – 13.00
od torka do sobote :
8.30 – 18.00
Cicy, zlata si!!!! Še dobro, da nisva danes šla v Italijo. Sva mislila, da imajo tako odprto kot pri nas. Hvala!!! LP
oni imajo zaprto nedelje in ponedeljke, pametni ljudje ne pa zajebevat ženske,da visijo cele dneve v trgovinah in za pultom čakati tiste,ki ne vedo kam bi dali rit. Raje bi šli na sprehod v naravo z otroki,kakor pod tiste luči v veletrgovine.Toliko od mene
Ah, eni pa res iščete prepir v vsaki stvari … Dolgčas …
Zdaj je tudi v Tržiču.
O, to pa nisem vedela. Kake so pa kaj cene in proizvodi? Istae kot v Italiji?
Forum je zaprt za komentiranje.