a bomo kaj čestitali za nov rekord – MARKU POTRČU
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › a bomo kaj čestitali za nov rekord – MARKU POTRČU
ČESTITKE, ČESTITKE, ČESTITKE,
za 123 urni spektakel, ki se je zgodil na Radio Center,
BRAVO MARKO!!!!!!
se opravičujem Spider 122 – urni!!!
Marko ti si car!lepo pančkaj
Marju Potrču res iskrene čestitke za ta podvig.
Jaz imam spanje raje kot kruh, zato je zame res pravi junak!!!
:~)
Super.. jaz mu tut čestitam 😉 Sem ga vsako jutro poslušala, pa sploh nisem mogla verjeto da je še “tam” 😉 Je pa očitno ful pridobil na popularnosti, saj je chill out ze ob pol 7 zjutraj nabito poln, da ne govorimo kasneje 😉
Poglejmo :
Zdravniška ekipa, poseben jedilni in poseben stol in vaje za ohranjanje energije;
dajte se mal zresnit…a še noben ni bil na absolventskem in v petih dneh spal manj kot 4 ure
122 ur vs. 5 dni čiste pozitivne energije
Men so taki in drugačni rekordi ena velka neumnost…
Faušija….
meni je pa tip fulll dober, je pa edini na svetu, ki je to dosegel!!!!
Halllooooo, na absolventskem počivaš vsaj čez dan na plaži, pa malo “dremuckaš”!!!
Tu pa tega ni!!!!!
BRAVO MARKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forum je zaprt za komentiranje.