Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek vprašanje zaradi prekrška

vprašanje zaradi prekrška

Resnica je v tem, da sem se peljal proti domu in pred semaforjem je nenadoma šofer pred mano na brzino ustavil, jaz pa sem treščil vanj. Nekoliko je imel pogreznjen odbijač, to pa je bilo tudi vse. Hotel je imeti takoj 50,000,00 sit, vendar sem dejal, da nisem zaposlen in da denarja nimam. Policaj je ugotovil, da sem vozil alkoholiziran nekoliko nad dovoljeno mejo. Nato sem se odpeljal. Zdaj sem dobil od zavarovalnice za plačilo kar krepko čez 100.000,00 sit z obrazložitvijo, da sem 100% kriv in da moram vse stroške nositi sam.

Znesek se mi zdi pretiran, ne vem pa tudi, ali sem dolžan plačati vse stroške, glede na to, da nisem nikjer zaposlen.

Plačati jo boš moral v vsakem primeru,ker si bil alkoholiziran.Bolje ,da plačaš čim prej ,ker obresti znajo biti visoke.Če pa nisi zaposlen bodo naredili izterjavo na kak drug način ali pa boš šel v zapor odslužit kazen.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close