Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek PRVE GUBE!

PRVE GUBE!

Spet vas prosim za nasvcet.
Kar naenkrat se mi je zgubala koža pod levim očesom … tako kot bi se mi morala čez ene petnajst let. Je precej opazno. A je to normalno? Stara sem 23 let in moja babica niti pri šestdesetih ni imela take gube, v družini imajo vsi lepo in čisto kožo, le ena teta iz Ljubljane ima precej zgubano kožo … A bi mi lahko katera svetovala, s čim naj tole namažem. Hotla sem kupit kremo proti gubanju, pa se mi zdi, da ni primerna za moja leta, ker bolenila kožo.
Prosim, dejte povedat!

Mogoče si dehidrirana. Pij več vode, pa se ti bo koža spet napela!

Ej ,pa to so smejalne gube, ki so zelo simpatične in dajo človeku šarm. Če se boš zaradi tega sekirala, grizla in kremžla boš dobila ta prave gube!
Zato dekle smej se, pij veliko vode, jej veliko sadja in zelenjavo in pozmi daj malo več hidrantantne kreme na obraz pa bo!

LP,
Od 31 letnice za katero mislijo, da jih ima 23, ker imam baby kožo in veliko smejalnih gubic!

In predvsem veliko spi. Saj si že slišala najbrž za lepotni spanec, kajne?

ja, to so smejalne gube. Sedaj pa izbiraj: simpatična z gubami ali nesimpatična brez gub!

Jaz imam isti problem… je pa (pri meni) pogojeno s spanjem… manj spim, bolj sm zmečkana 😉 pa izsušeno kožo imam okrog oči, zato poskusi s kakšno vlažilno kremo za okrog očil tiste proti gubam pa še malo pusti… za kasnej 😉

Se strinjam, kako vlažilno kremico, npr. super je od Nivee za okrog oči (proti podočnjakom itd.), so jo že tudi druge ful hvalile tu gor!
lp

Raje ne vlazilne kreme pozimi! Lahko namrec zmrzne na kozi. Raje kaksno drugo…

lp,
SImona

No koža res ne bo zmrznila saj ima človeč že tako in tako zelo velik odstotek vode v telesu in koži! Je pa res, da če smo dolgo časa na mrazu rabimo zaščito v obliki pudra ali pa bolj mastno kremo. V ogrevanih prostorih koži zelo primankuje vlage in nekatere delajo veliko napako ker se mažejo s kremo, ki vsebuje preveč maščobe in premalo vlage Jaz pred spanjem maksimalno oskrbim svojo kožo s prepotrebno vlago. Kremi dodam še par kapljic vode in vse skupaj masiram cca. 1 minuto. Koža je potem napeta in zelo zelo lepa brez drobnih smejalnih gubic. Limonin sok ( všasih dodam med) pomešan z vodo in kremo je pa še vedno No. 1 maska in dobava vitamina C za kožo. Na koncu to sperem z vodo in še enkrat na tanko namažem kremo na obraz.
Dosti žensk se ne zaveda, da ne rabimo drage kozmetike za lepo kožo.

O ti ljubi bog ??!!! Da le ne bi kateri kaj drugega zmrznilo !

Kako dobro, da imajo nekateri vsaj eno pametno delo !

Nič ne skrbi za gubice. Te enkrat pridejo, tako ali drugače. Moški si s tem ne belijo glave, zakaj si take probleme delajo ženske? A zgubani moški ne padejo v oči, ali niso tako narcisoidni ali jih gube delajo bol šarmatne ali kaj ?

To bo to ! Najbolj verjetno ! Premalo vode in preveč smeha !

Hvala za nasvete! Bom poskusila s tisto kremico od Niveje, medna se je res ne da prehvalit:) Malo sumljivo mi pa je, da imam zmečkano kožo samo pod enim očesom. Ne vem, če ni krivo tudi to, da med spanjem vedno zarijem obraz v blazino. Ve pa vsekakor uživajte na vse pretege!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close