A katera uporablja to kozmetiko? Zanima me predvsem za dnevno kremo. Mislim, da obstajata hydrobalance in lypobalance. Katera bi bila boljša za suho kožo malo čez 30 let? Preden pridem v našo lekarno bi rada že kaj vedela, ker gospe tam niso ravno radodarne z besedami…
Hvala že vnaprej!
Če si iz gorensjkega konca ali blizu pojdi v Kranjsko lekarno tam so zelo prijazne in ti zelo rade svetujejo vsako stvar,ki vprašaš. Pa če tudi imajo ogromno dela so prijazne.
Uporabljam Eucerin Q 10 fluid plus in kremo za okoli oči Q 10 plus. Sem kar zadovoljna. Me pa zanima, če bi rabila tudi dnevno kremo za povrhu. Če katera to ve naj prosim sporoči. Stara sem 43 let – a bi rabila že kremo za zrelo kožo???????Hvala.