fax
Draga študentka 58!
Tudi jaz sem nekoč študirala slovenščino v MB (in tudi doštudirala). Ko sem šla junija iz MB, sta mi ostala še dva izpita za september. Jesenšek in Stramljič (ti je kaj znano?!). Celo poletje sem bila kar malo zamorjena zaradi tega, pa sem potem septembra (ko sem že delala) naredila oba … Vezavo sem imela zgodovino. Tako sem naredila diplomsko-seminarsko novembra, na slovenščini pa sem diplomirala julija naslednje leto …
Veš, saj bo. Ko narediš zadnjega, si oddahneš …
Zato ti želim veliko sreče in uspeha pri izpitih, ki so pred tabo. Seveda, tudi pri diplomi.
LP
Forum je zaprt za komentiranje.