Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek hrvatice

hrvatice

http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859285F286328612863285A28582858285C2863289328932863286328632863286328582863J

A sta tko mislila =)

Ja 🙂 Samo, kje so tu hrvatice?

Neoženjeni Slovenci, »fanti«, spuste se s brda, zaprose našu djevojku i odvedu je. Ona kasnije lijepo živi, ali rađa male Slovence!« Nisu to riječi bezazlenog malomišćanskog ridikula, već don Anta Bakovića, predsjednika Hrvatskog populacijskog pokreta, svećenika koji na misi za domovinu koncelebrira pored kardinala …

Ajde cigane pojdi na avganistanski divji balkanski jug in ne vrni se nikoli ter tam delaj čefurje!Svoji na svojem!

Poznam kar nekaj Slovencev, ki imajo Hrvatice, pa kaj?? Naj uživajo. Pa kaj potem če rojevajo male Slovenčke, če živijo v Sloveniji kaj pa so drugega??? Ko pa se Slovenke poročijo s Hrvati, pa rodijo male Hrvatke, pa se nihče ne čudi?!

Sicer pa se vedno najde kakšen glupi nacionalist tako na eni kot drugi strani. Kaj bi omenjeni pisec rekel na moje poznanstvo, Hrvat se je poročil Slovenko in je rodila male slovenčke ooooooo groza 😉

slavonci niso hrvati, hrvati so oni jugozahodno od kolpe

Kolikor vem se narodnost šteje po očetu,četudi živite na Kitajskem.Zato ne bo otrok kitajec,če je oče Slovenc in mati hrvatica.Je pač pol- pol in noben hrvatek,četudi živijo na hrvaškem.Torej ni važno kje živiš,važno je kakšne narodnosti so starši.Državljanstvo je pa čisto druga stvar.

Vsakdo se lahko po narodnosti opredeli za kar hoče, nič se ne “šteje”. >Če je oče Srb, mama pa Hrvatica, se lahko mirno razglaša tudi za Albanca, če hoče.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Hehehe…. in to ti je ena pobožna duša, za kterga ni važno kateri naciji pripadaš, ampak to, da si veren…….. mislem…… kmetavzarstvo ne pozna meja….

Ja, se popolnoma strinjam s Spider-jem. Ti si tisto kar hočeš bit. Sej se u končni fazi tut Slovenci mamo za neke visoko civilizirane Zahodnjake, pa vsi vemo, da smo eni navadni Balkanci. Ampak, če nam tko paše, potem naj tko bo. In nihče nam ne sme govort, da nismo to, kar si mislimo da smo…. 🙂

LP

Remedy

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close