hrvatice
Neoženjeni Slovenci, »fanti«, spuste se s brda, zaprose našu djevojku i odvedu je. Ona kasnije lijepo živi, ali rađa male Slovence!« Nisu to riječi bezazlenog malomišćanskog ridikula, već don Anta Bakovića, predsjednika Hrvatskog populacijskog pokreta, svećenika koji na misi za domovinu koncelebrira pored kardinala …
Poznam kar nekaj Slovencev, ki imajo Hrvatice, pa kaj?? Naj uživajo. Pa kaj potem če rojevajo male Slovenčke, če živijo v Sloveniji kaj pa so drugega??? Ko pa se Slovenke poročijo s Hrvati, pa rodijo male Hrvatke, pa se nihče ne čudi?!
Sicer pa se vedno najde kakšen glupi nacionalist tako na eni kot drugi strani. Kaj bi omenjeni pisec rekel na moje poznanstvo, Hrvat se je poročil Slovenko in je rodila male slovenčke ooooooo groza 😉
Ja, se popolnoma strinjam s Spider-jem. Ti si tisto kar hočeš bit. Sej se u končni fazi tut Slovenci mamo za neke visoko civilizirane Zahodnjake, pa vsi vemo, da smo eni navadni Balkanci. Ampak, če nam tko paše, potem naj tko bo. In nihče nam ne sme govort, da nismo to, kar si mislimo da smo…. 🙂
LP
Remedy
Forum je zaprt za komentiranje.