sms
O so, so pa zelo nezanesljive in ni nujno da SMS pride do naslovnika.
Se pa da poslati z emaila. A se ne spomnem točno kako.
Nekako v stilu: 041stevilka@linux.mobitel.si
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › sms
Pozdrav!
Ali slučajno kdo ve za kakšno delujočo internetno stran, kjer se dajo pošiljati sms sporočila??
Če imaš 040 telefonsko mi piši na mail pa ti razložim kako:) namreč simobil stran to omogoča svojim uporabnikom.
Za mobitelove uporabnike.
a za oči in ušesa ostalih pa ni, al kaj……..
halo………………….
samo to se plača………. isto kot da bi s svojega telefona pošiljal……
Ne, nimam 040, sem mobitelov uporabnik.Na pink ponku je pa za plačat, a ne?Še sprejemam predloge!!!Hvala zaenkrat.
Sorci, ampak nikjer nisi napisal, da isces brezplacno stran!
Ja, iščem BREZPLAČNO DELUJOČO stran!!!Please help me!!
ti jest povem…….
JO NI !!!!!
je več ni!!!!!!!
O so, so pa zelo nezanesljive in ni nujno da SMS pride do naslovnika.
Se pa da poslati z emaila. A se ne spomnem točno kako.
Nekako v stilu: 041stevilka@linux.mobitel.si
ja to je bilo včasih…
zdaj tega ni več!
to z linuxom ne dela že kar en čas……
Ali pa mogoče kdo ve, zakaj je v bistvu prišlo do tega, da ne moremo več pošiljati sms-ov preko interneta-zastonj?O to so bili časi, ko smo jih pošiljali iz simobila!Sem kar kakšnega jurja prihranila!!!Upam, da bodo tisti časi kmalu nazaj!
hehehehe, spet si sama odgovorila……KAKŠNEGA JURJA SI PRIHRANILA…… mislm da je bil to kr dobr vzrok za ukinitev……
Forum je zaprt za komentiranje.